-
Spociki Łódzkie
chyba cisza i spokój... ludzie zapracowani i pogoda.... ja mam ost. wyjątkowo dużo pracy [br]Dopisany: 18 Maj 2010, 23:12_________________________________________________chyba,że się coś dzieje...
-
Spociki Łódzkie
...wieczór i po dziabągu :drunk:
-
Spociki Łódzkie
jest tam zadaszenie jakieś bo może być pompa jutro... ale się zobaczy he he;)[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 12:38_________________________________________________leżaki i tak trza wziąć
-
Spociki Łódzkie
kuźwa ja myślałem, że piecyk to wzmacniacz... :polew:
-
Spociki Łódzkie
a Ty też grasz??
-
Spociki Łódzkie
a wieczór zwłaszcza he he
-
Spociki Łódzkie
Panowie ja niestety się spóźnię... ale zadzwonie do Barta to pewnie podpowie gdzie was szukać he he. a ja grilla niestety..., ja blokers...[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 08:52_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
ale za to śpioszki
-
Spociki Łódzkie
a ile w nim trunku....
-
Spociki Łódzkie
to niech się uczy z tych książek naszego autorstwa, w końcu "elita" nastawienie jak najbardziej... i nawet albo tylko
-
Spociki Łódzkie
albo niech weźmie książki i pouczy się w lesie.... a pogoda: http://new.meteo.pl/php/meteorogram_map_coamps.php?ntype=2n&fdate=2010050612&row=136&col=89&lang=pl powinno być spox ))
-
Spociki Łódzkie
ależ cichutko od rana,
-
Spociki Łódzkie
się zrobi i grilla, i ognicho...
-
Spociki Łódzkie
weźmiemy przyczepkę to się więcej zmieści :polew:
-
Spociki Łódzkie
Tia jest jescze opcja, że dostanę "przepustkę" i przyjadę z kumplem, więc powinno być oki.
chomerski
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta