Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chomerski

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chomerski

  1. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chyba cisza i spokój... ludzie zapracowani i pogoda.... ja mam ost. wyjątkowo dużo pracy [br]Dopisany: 18 Maj 2010, 23:12_________________________________________________chyba,że się coś dzieje...
  2. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ...wieczór i po dziabągu :drunk:
  3. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jest tam zadaszenie jakieś bo może być pompa jutro... ale się zobaczy he he;)[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 12:38_________________________________________________leżaki i tak trza wziąć
  4. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kuźwa ja myślałem, że piecyk to wzmacniacz... :polew:
  5. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a Ty też grasz??
  6. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a wieczór zwłaszcza he he
  7. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie ja niestety się spóźnię... ale zadzwonie do Barta to pewnie podpowie gdzie was szukać he he. a ja grilla niestety..., ja blokers...[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 08:52_________________________________________________
  8. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale za to śpioszki
  9. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ile w nim trunku....
  10. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to niech się uczy z tych książek naszego autorstwa, w końcu "elita" nastawienie jak najbardziej... i nawet albo tylko
  11. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    albo niech weźmie książki i pouczy się w lesie.... a pogoda: http://new.meteo.pl/php/meteorogram_map_coamps.php?ntype=2n&fdate=2010050612&row=136&col=89&lang=pl powinno być spox ))
  12. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ależ cichutko od rana,
  13. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    się zrobi i grilla, i ognicho...
  14. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    weźmiemy przyczepkę to się więcej zmieści :polew:
  15. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tia jest jescze opcja, że dostanę "przepustkę" i przyjadę z kumplem, więc powinno być oki.
  16. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no no will do my best he he
  17. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oki właśnie o tym czytałem na forum [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 23:01_________________________________________________i dziękuje za życzenia hehe!
  18. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w sumie to szczęśliwie służbówka więc naprawy nie ja pokrywam choć i tak szkoda bo autko kochane i je lubię... a z żoną nie wiem jak bedzi z kim małą Marysie zostawić... chyba, że namówię małżonkę i się "szkodnika" weźmie a wracając do pompy nie zapowietrza się?
  19. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no nie, tematy ja pierdziu... a flaszkę, czemu nie he he, tylko kierowce musza znaleźć :>[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 22:40_________________________________________________a z in. beczki, spier... mi cały płyn ze zbiorniczka od wspomagania i pompa zaczęła hałasować i teraz pytanie: pewnie od razu dolać i do serwisu ( bo to na szczęście służbowe auto nie klubowa niunia) bo grozi zatarciem pompy?
  20. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wsio jedno w sumie, żubr, tyskie....
  21. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ani środka ani drzewa?!?
  22. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no Jerzyk normalnie Fotostory całe zrobiłeś he he
  23. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tia przechodzi... PSTRYK!
  24. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale który numer przejdzie?? oto jest pytanko??
  25. chomerski odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i nie wiadomo co z nią zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.