-
[B5 ADP] Wskaźnik temperatury i paliwa
Panowie,po przekreceniu kluczyka wskazowki podnosza sie do pierwszej kreski Aco do licznika to nie wyciagalem go jeszcze, ale robilem zworke na kostce od czujnika temperatury i wskazowka sie nie ruszyla Po za tym dzieki za podpowiedzi i czekam na dalsze sugestie Kupilem interfejs z programikiem czekam az dojdzie i wtedy moze cos komp pokaze,co myslicie ?
-
[B5 ADP] Wskaźnik temperatury i paliwa
:a4fan:Juz tam sprawdzalem,ale dzieki za info Mowisz ze masz ten sam problem to jak cos wymyslisz to napisz co to bylo dzieki i pozdrawiam Temat nadal aktualny,jeszcze sie nic nie wyjasnilo nadal potrzebna pomoc :notworthy:
-
[B5 ADP] Wskaźnik temperatury i paliwa
dzieki za wskazowki zaraz sprawdze te bezpieczniki i napisze czy cos znalazlem pozdrawiam[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 19:44_________________________________________________No i sprawdziłem bezpieczniki wszystkie dobre. Dostałem się również do pompy paliwa w celu sprawdzenia pływaka,ale po podniesieniu go do góry wskazówka nadal się nie podniosła. Sprawdziłem tez czy jest jakiś prąd, wszystko jest ok :: Co do wskaźnika temperatury,również sprawdziłem czy w kostce którą się zakłada na czujnik temp. jest napiecie i jest. Termostat trzyma Dolny waz jest zimny,znaczy ze temperaturę trzyma Nie wiem co jeszcze mam sprawdzić :myśli: :myśli: Aha no i moze dosc istotne zauważyłem ze po przekręceniu kluczyka obie wskazówki podnoszą sie do pierwszej czerwonej podziali
-
[B5 ADP] Wskaźnik temperatury i paliwa
Witam Wskaznik temperatury wody i paliwa ani drgna leza plackiem niewiem co sie stalo termostat wymieniony rurki sa gorace a wskaznik nic nie pokazuje,i to samo z wsaznikiem paliwa mimo ze nalalem 30 litrow paliwa i do tego pali sie rezerwa. Prosze o pomoc
-
[B5 ADP] Wskaźnik temperatury i paliwa
Ok, sorki ale zalezy mi na szybkiej odpowiedzi bo wyjezdzam
-
[B5 ADP] Wskaźnik temperatury i paliwa
Witam Pojawił mi sie problem dotyczący wskaźników paliwa i temperatury wody.Mianowicie wskaźnik od wody wcale nie podnosi się mimo że temperatura wody jest chyba odpowiednia, gdyż po włączeniu nawiewu leci ciepłe powietrze. I to samo tyczy sie wskaźnika paliwa żadnej reakcji,rezerwa pali sie mimo iz nalałem na pusty bak 20litrów paliwa shocked Czy miał ktoś może taki problem albo wie jak go rozwiązać? Bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek info Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, Jestem szczęśliwym posiadaczem audika a4 jestem z Poznania, pozdrowionka dla wszyskich kochających te autka
adamus55
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta