Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Tak jak pisze Majki dychomy że Staszkiem na CRO może następna sobota jak dam radę [emoji6]
  2. Czyli albo mam za ciężką dupe albo siodełko do bani
  3. Tak będzie musieć zrobic a Ty dzwoń jutro do tego gościa od busa czy ma bagażnik [emoji16]
  4. Twardziel ja po 30km będę musiał chyba tydzień przerwy zrobic hehe
  5. Zaroszenie przyjęte [emoji38][emoji6]
  6. Ta jeszcze mało co jest
  7. Nick mam taki jak napisałeś w poście również z dużej litery [emoji16]
  8. Jestem za kreceniem ale nie w waszym tempie to może jakoś zmoge te wasze ilości km
  9. Hopki jasne to podjazd z bukowiny był
  10. To ja dziękuję za te parę górek co przygotowaleś [emoji3]
  11. No i ze Staskiem pyknelo 25km + poranne 10km i to bez gaci ale zainwestuje w nie na pewno bo dupsko boli jak diabli ostatnie 5km to było już za karę [emoji16]
  12. No to trzeba będzie jeszcze raz odwiedzić tego decatlona po osprzęt jakiś [emoji6]
  13. pier**le wole żeby mnie dupsko bolało bo w tym to wyglądam zdziabke dziwnie
  14. To wpadaj dzisiaj na Katosy pokrecimy coś niecoś
  15. Siemanko no i poranna 10km wpadła nawet z lekkim hakiem ciekawe jak te 26km od Stasia się uda, ale dupsko zaczyna odczuwać ból
  16. Oki to do jutra [emoji6]
  17. To narazie zaczniemy od tej mniejszej co bym nie musiał brać na telefon hehe
  18. Co do tej pętli dookoła Śląska i zagłębia hehe
  19. Oki to zgadamy się jutro rano co do konkretów P.s. Kaśka jebla śmiechem [emoji38]
  20. To co jutro kręcimy coś? Czy inne plany tylko jak coś to muszę odstawić młodego do babci bo Kaśki nie ma
  21. Muszę kupić bagażnik na klapę co by tam do Ciebie dojechać
  22. Moge sie dosiąść ale amatorsko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.