Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki pany za spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie no ja choć z pokrzywionym kregosłupem ale bede
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie miron sie nie martw bede jutro na zlocie nie musisz mnie kalendarzykami zachecac spoko z mila checia sie tam pojawie czas jest w koncu L4 trzeba duzo lezec przeciez a co do twojej poprzedniej bryki to jasne ze kojarze tez niezla byla robila wrazenie na knurowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majki wózek pierwsza liga w piątek musze rzucic okiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano a jeszcze rano ciebie SoMeS widziałem jak z parkingu wyjeżdzałes i pogoniłes jak oszalaly akurat smigalem po moją furke no to powodzenia przy naprawie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bbetoon ja bede mial vaga na zlocie ale nie jestem w tym dobry ale mysle ze chlopaki sie lepiej znaja na tym wiec ci posprawdzaja co potrzeba takze wpadaj obadamy co ci siedzi w tym wózku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron no właśnie widzialem że ktoś kupił sobie taka jak ja mam na pierwszy rzut oka myślałem ze mi ktoś furę gwizdnął może byśmy sie umówili na wyjazd jutro na spocik jako i pojechali na więcej aut może ktoś jeszcze by z knurowa jechał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no witam Mirek znamy sie znamy juz pare razy zesmy sie na miescie trafili i nie moglismy sobie pogadac spokojnie bo zawsze z kobietami bylismy no ale moze teraz bedzie okazja bo ja mam L4 na dwa tygodnie czyli dwa zlociki zalicze jak nic pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam klubowiczów wreszcie mogę na zlocik podjechać trafilo sie L4 wiec robota mi nie przeszkodzi spotykacie sie juz na arenie ma sie rozumieć bo gdy ostatni raz bylem to była jeszcze sroga zima a widze ze dużo fajnych przeróbek każdy porobil także jest co oglądać no to do zobaczenia na zlociku pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cholera znowu ta cholerna robota nie zdazylem podjechac no nic innym razem sie postaram pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja wlasnie na to licze zeby ktos mi doradzil a widze ze masz doswiadczenie twoja furka jest zaj.....sta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko spoko jak tylko uda mi sie zjechac szybciej z roboty to wiedzcie ze bede tam jako pierwszy z moja srebrna miloscia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano moja jest srebrna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sorry ze w tym miejcu sie odzywam ale mam problem z tempomatem i chcialbym go usunac chcialem podjechac na spocik ale jak zawsze nie zdazylem no i nie moge z wami pogadac na ten temat. Mam pytanie czy ktos z okolic knurowa moglby mi pomóc moze podpiac na komputer sprawdzic czy nie ma jakis bledow wymienilem czujnik stopu niedawno i przestal mi dzialac tempomat jestem na miejscu tylko w weekend czy ktos moze mi pomóc
-
[ALL] Świecące światła STOPu
siemano po wymianie czujnika stopu przestal mi dzialac tempomat czy jestem wstanie usunac to sam czy serwis jest konieczny czy moze mi ktos pomoc i obejsc ten pochlaniajacy niepotrzebnie kase serwis
-
[ALL] Świecące światła STOPu
wczoraj mialem taki sam problem z tym czujnikiem tez bylem w serwisie i wymienili mi ten czujnik na nowy ten ktory mialem orginalny mowili ze jest wadliwy i czesto maja takie wymiany wymiana kosztowala mnie 62zł z robocizna a z ESP potwierdzam swiecila sie ale pojakis 7 km sie wylaczyla
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich