Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobre :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zgadza sie krolu nie daj sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobre z tym ciolkiem krolu ci da jak to przeczyta no to zobaczysz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie spocik spoko ałtek duzo troche ten d4rk dal ciala z tym moim vagowaniem ale zrobi sie nastepnym razem ale moze piterra cos poradzi do przyszlego piatku to na 18'' felgach przyjedzie i pewnie awantem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no powiem ci pucek koles naprawde odjebal numer wywrota niezla po wstaniu nie wie co sie dzialo niezle a i dzieki za podrzucenie programu nieomieszkam ogladnac no i narka spijcie pany dobrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podziekowal pucek za podpowiedz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no trudno ale dzieki z tym kolesiem to sie bedziemy musieli umowic bo te co pokazales so tez niezle wygladaja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podziekowal panowie za szczere wypowiedzi tez mi sie nie widzial ten tyl lampek ale maja podrube ledow z b8 a to mnie kreci nalepsze by byly ori z b8 ale to nie jest mozliwe cza poczekac na b8 a narazie cza do kolesie od mirona uderzyc sie zobaczy co zaproponuje miron a nie wiesz czy ma cos na tyl jakies ledy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie mniewam sie z zakupem lampek do przodu do mojego wozka ale nie wiem czy to nie bedzie wiocha pomozcie mi tylko szczerze czy to warto wziasc i czy bedzie to fajnie wygladalo http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=647914049
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemasz darek i co tam kokes kupuje tego vaga pokazales mu [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 09:49_________________________________________________ Nie szukałem jeszcze... Jak coś znajdę to dam znać... martwi mnie tylko ten dolot... jak mi to powiedzałeś to znów mam "schizy" i wydaje mi się słabszy... Dziś 140 MAX na A4 jechał... :confused4:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 23:13_________________________________________________O witaj Pucek nie martw sie krolu podepniemy vaga w piatek i sie zobaczy czy sie blad powtarza i wtedy bedziesz sie martwil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu znalazles cos moze na temat tych kodow to bylo to czy to sa jakies inne kody
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majki jak tam opanowales juz furke powymieniales lamki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ich troche zaskoczyles tym ogromem pytan ale teraz duzo sie dowiedzielismy bynajmniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no stary bylo bosko :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no z tymi szybami sie zgadza no trudno panowie nakryliscie nas :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witajcie pany pogada nie chce odposcic jest przerabana ale to nic cza sie cieszyc z wolnej soboty troche spraw pozalatwiac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok ja tez spadam narty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiem ci somes ja to go tez widze ale u mnie w garazu :laghing2:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
REWELACYJNY nie jestem za bialym ale jak mam byc ten to nawed bym sie zgodzil zajefajny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zasnołem [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 23:06_________________________________________________a tu jakby ktoś dla żonki autko szukał http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8467617 dzisiaj taka widzialem w katowicach ale w kabrio byla a jaka d*pa tym jechala i wlasnie nie wiem co lepsze bylo alto czy ona
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moj jest identyczny mosze sobie kupic ten znaczek z s line i bede lansa walil z zimnym lokciem za szyba[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 23:01_________________________________________________ poszedłem do odcinki [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 23:00_________________________________________________w takich momentach człowiek ma w tyłku spalanie no dokladnie spalanie to druga sprawa sie robi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ale nasze diesle zostaly w tyle jak zes na knurowskiej kolami porzadnie przygazowal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to kris zakuwaj zeby przypalu nie bylo powodzenia [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 22:53_________________________________________________no nie patrzalem wogole n ie patrze chyba ze sie konczy ropa w baku ale jak mniemam to nie wiecej niz 7.2 to jest moje max spalanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie spoko ci chodzi te radyjko somes nic nie trzeszczy nie piszczy chodzi wporzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie panowie trochę mi to czytanie zajelo jakieś 15 stron jesteście nieźli ja będę musiał chyba na robotę kompa zabierać zeby byc na bieżąco bo potem mi wieczoru brakuje a co do tego vaga Majki to bede go zabieral na spociki to pokombinujemy nie ma problemu