Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ja przytargalem juz w pazdzierniku w 2008
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano skusilismy sie na male posciganie i musze z zalem oglosic ze zostalem srogo skarcony przez majkiego no ale niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo czas na program decyzja juz zapadla ale jeszcze nie wiem kiedy bedzie czas tam do nich zajechac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tak powaznie to moje dostalo niezle z majkim musz sie stawic w compsporcie to niezla porazka byla [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 20:58_________________________________________________ pikne :good: dzieki madas za poparcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto? to zeby nie wyszlo ze sie chwali to powiem MIRON
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też nie, w takim razie ciekawe kto ? ja :tongue4: wziolem wolne bo musze wypoczac po tej imprezie nastepnym razem musze wziasc tydzien na ten wypad a i dzien dobry [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 09:58_________________________________________________a wziolem bo w srode cza jechac dalej na impreze tym razem na tydzien takze spotkamy sie dopiero w piatek za tydzien ale juz z piwkiem sie pewnie pojawie no i moze jakis gril do tego pomyslcie o tym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano wrocil wrocil i chyba cza bedzie troche odespac te nie przespane noce
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
chcialem ze swojej strony i mojej zonki kaski serdecznie podziekowac za mega zlocik przygotowanie bylo na najwyzszym poziomie troche pogoda zawiodla ale cala reszta kox jeszcze raz dziekujemy :notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam spamowicze widze ze troszke sie ociagaliscie w pisaniu ale to dobrze to zdaze z tymi browarami za dwa tygodnie :gwizdanie: a co do ogolnopolskiego to jestem mega zadowolony tyle w jednym miejscu to szok dla mojego oka no i ludzie wporzadku polecam kazdemy [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 20:30_________________________________________________no i widze ze wy tez sie nie ociagaliscie u kezora mega impra byla to spoko moze mnie jeszcze kiedys zaprosi :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja juz spadam spac bo jutro cza wstawac wczesnie to do uslyszenia narty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i tego sie guru obawiam wczoraj nie bylem na forum i 15 stron do czytania a potem dwa dni w robocie i urlop tedzien to dopiero nadrabiania bedzie masakra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemancie panowie i panie forum nadrobione spamu masa cza sie spakowac i jutro z rana na ogolnopolski wyruszam takze mysle ze jak sie nie zapije to bede gdzies okolo poniedzialku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka panowie przerwa jest cza szybko forum poczytac ja na gokardy oczywiscie sie pisze [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 12:55_________________________________________________no i zeby to nie w najblizszych dwoch tygodniach bo mam urlop
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano panowie chcialem sie tylko przywitac bo cza isc do roboty jakas kase zarobic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra panowie ja sie zegnam bo mi sie same oczy zamykaja narty ino mi tu duzo nie spamowac bo jutro bede mial duzo czytania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja jak juz pisalem to sie pisze na ta 1/4 do kamienia ostatnio bylo wypas [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 21:51_________________________________________________no ja napewno odpoczynek musze zastosowac dzisiaj bo musze znow cholera delegacje gonic ale jeden plus z tego to to ze jade swoim i bede szybciej w czwrtek zeby sie jeszcze zdarzyc spakowac bo ogolnopolski czeka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki guru za rowerek fura niezla mysle ze moja siostrzenica bedzie zadowolona [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 19:08_________________________________________________a i panowie nie nabijajcie tak szybko tych stron bo teraz jade na ogolnopolski a potem jade na urlop i nie dam rady przez te dwa tygodnie z tym browarkiem i powiecie mi ze sie migam a ja tu kitram na bierzaco ile stron sie nabija
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja widzialem ze niezle mamy polaczenie mysle ze samym holem ino takze ugadamy sie na jakas dobra popijawke a i dobry wszystkim [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 18:34_________________________________________________majki mysle ze bedzie jeszcze okazja pewnie pogadac ale wstepnie sie pisze na ten 23 sierpnia na ten wyjazd do kamienia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mark co ty pitolisz, jak sesja sie juz skonczyla, przynajmniej do wrzesnia Jakaś ściema Dobra ludkowie wstępnie do Częstochowy możemy jechać 19 Lipca (Niedziela) kto by się pisał :?: siemano w niedziele juz z powrotem z 1/4 mili pare fajnych furek bylo niezla rs6 500KM ale jakiegos konkretnego wrazenia na mnie nie zrobila mam filmik to sprobuje go wrzucic a i co do czewy to cholera czemu 19 15 lipca jade na urop a tez chce jechac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a i tak widze po stronach ze za dwa tygodnie bez problemu dociagniemy te nastepne 100 stron to cza sie przygotowac juz cza zaczac puszki zbierac miron teraz nazbieram troche dla siebie pozniej znowu bede dla ciebie zbieral [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 13:36_________________________________________________witam witam co slychac bo u mnie calkiem niezle jak sie dowiedzialem ze to tylko kabelek :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i sie okazalo ze to tylko przerwany kabelek z czujnika klockow naprawione klocki jeszcze przynajmniej na 5000 km no i spoko bo ori w lelku to koszt 430 zł :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 13:17_________________________________________________podziekowanie dla majka za pomoc [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 13:18_________________________________________________a i dzieki dla _Piotr_ za obdzwonienie sklepow ale okazalo sie to zbedne bo to tylko kabelek ale bede mial te ceny na uwadze bo tez byly niezle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana pogoda fajna to i wstawac sie chce zycze wszystkim milego dzionka ja zasuwam do majkiego wymienic te moje klocki hamulcowe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no panowie to ja sie jeszcze do protona odezwe przed wyjazdem bo do niego mam nr i sie ostatecznie ugadamy ale ta 6.00 to dobra godzina na tym parkingu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wojtek bo widze ze podgladasz jak bedziecie mieli godzine ustalona na ogolnopolski to dajcie znac my z majkim sie dolaczymy[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:41_________________________________________________ok proton to my sie dostosujemy i zczasniemy sie na tym parkingu pod a4 a jeszcze bede do ciebie dzwonil przed wyjazdem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam spac bo jutro cza te klocki wymieniac z rana narty