Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano panowie mam nadzieje ze sie pojawie na spociku dzisiaj ale juz wiem z na pewno troche pozniej jak bede jechac to do ktoregos zadzwonie spytam gdzie jestescie arena czy forum a co do tego wyjazdu na czestochowe to ja sie pisze na pewno ale pogadamy na spociku bo to jest w koncu niedziela i sie nie pracuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam korzystajac z luznej minutki to sie przywitam bo pada i nie mozna robic no i chyba mnie tez w tym tygodniu nie bedzie niestety a mialem sie podlizywac tej naszej elicie i nic z tego no ale cza byc dobrej mysli dzisiaj dopiero wtorek no ale tej roboty tez niezle nadarte takze wszysto sie wyjasni w piatek dopiero[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 14:00_________________________________________________egon moze sie pojawie na tym zlociku w knurowie wyslij mi nr tel. na pw to sie gdzies zdzwonimy w sobote
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witojcie krolu no stary zaladowales tam rozmiar 19' czy co moje maja tylko 225/45/17' ale wyglada niezle a ja ide ogladac sie za nowymi felami ale juz w rozmiarze 235/40/18' zobaczymy czym szwagier dysponuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko majki jak bede mogl pomoc to pomoge nie ma sprawy a lampy po urlopie sie kupi krolu jutro bede sie widzial ze szwagrem i rozejrze sie co tam by mial dla mnie takze szykuj kaske na fele moze je zalozymy na spocie jakims i sie zobaczy jak bedzie wygladac twoja furka na tych felach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witamy nowych posiadaczy tej zacnej marki jaka jest audi a4 serdeczne podziekowania dla piterry za pomoc przy przerobce wtyczki wszystko chodzi wporzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana furki pucek niczego sobie chyba db9 jednak ide juz raczej w nowsze fury klasyka juz mialem nie jednego :gwizdanie:a co do spota z czestochowa to jestem za
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no teraz do 500 spamujemy bo na nia krisu stawia a na 600 moge sie ja zadeklarowac no cza sie jakos elicie podlizac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to tez wrocilem ta spinka to dopiero poczatek rozbierania jutro czeka mnie wiecej caly tunel do rozbiorki ale co tam w fabryce poskladali to pewnie da sie rozebrac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra panowie jak cos to dzwoncie albo piszcie sms'a jak bys sie cos zmienilo ja jade cos zjesc przed grilem o ile bedzie jeszcze jakias kielbasa w sklepie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze jeszcze spia wkoncu to wolne jak by na to nie patrzec[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:09_________________________________________________no troche sie zaczyna kielbasic ale bedzie dobrze nie ma co sie denerwowac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niestety nie odbiera pozniej jeszcze sprobuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piterra jak bedziesz dzisiaj na arenie to wez mi ten moj wynalazek bo cza troche kumplowi powywracac autko do gory kolami a co do kielbasy to jak pojade to wejde do sklepu zobacze co da sie zrobic z tym wusztem na dzisiaj ale nie obiecuje [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:05_________________________________________________do darka ja zadzwonie poczekaj sie zobaczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no moj sie chyba tez juz nie nadaje do grilowania bo nie utrzymuje juz nawet siebie a co dopiero kielbasy takze przykro mi ale musi ktos inny zalatwic :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu ja mam 4 browary w lodowce jak cie to ratuje to spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana widze ze nie ma odzewu na pytanie guru wiec ta 16.00 mysle ze bedzie ok godzina jak na dzisiejszy piekny dzien
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no pany ale zeby to bylo najdalej do jutra do 13.00 bo potem jade do tesciowej na obiad i nie bede mial dostepu do neta i nie bede wiedzial dokladnej godziny na ktora mam podjechac i sie delektowac spotkaniem (piwkiem :gwizdanie: )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mowisz ze to juz jest pewne ale na 18.00 czy moze wczesniej bo w sumie jest wolny dzionek moze ta 16.00 jak ostatnio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie ja za czwartkiem jestem jak najbardziej za a i za piatkiem spoko i tak mam wolne ale jakby to sie spotkac jutro to by nie bylo ludzi na parkingu bo swieto i spokojny gril by byl piterra jak tam zrobiles juz avanta z tej twojej czerwonej strzaly tym vagiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no panowie czytaliscie ten poscik z tym wyjazdem ekipa z poznania na pile niezly pomysl cza to obgadac na spociku i pojechac razem bedzie niezla ekipa oczywiscie temat sie tyczy ogolnopolskiego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no pany kaska na ogólnopolski poszla takze jedziemy sie pobawic cza sie jeszcze zaopatrzyc w jakis browarek i bedzie git a co z tym piatkiem robimy tego grila czy jak bedzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jest maszyna taka bym mogl miec ale nie wiem czy obadales cene musi jeszcze poczekac witojcie pany a co do tego lexa to szkoda ze tak pozno przyjechalem bo bym sie powozil no trudno moze bedzie jeszcze okazja- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie panowie wesele i po weselu molo pojedzony ale za to zatruty troche przesadzilemn dopiero dotarlem do chaty cza bylo odsapnac ach ta wodzia no ale sa plusy tego nastepnego tygodnia tylko 4 dni :oklaski: [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 21:20_________________________________________________a mialem pytac Miron jak tam test leksa warty uwagi jak sie jezdzilo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
takie sobie Diman spraw :notworthy: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8513512 :kox: mega wypas!!! nawet bym z A5 zrezygnował no stary fura zaje.......sta dla mnie jak najbardziej wpadlem na taki ciekawy pomysl ze moze bysmy sie z gliwickich zlozyli na taka to se w piatek zawsze pojezdzimy i na tydzien do garazu ze 20 ludzi by sie zlozylo po 10000 tysi i mamy i nie cza bedzie baczki krecic tranzitem :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to trzymta sie ide spac cza sie wyspac przed tym weselem do rana cza pic to cza miec sily - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE