Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moja jest b7 a to byla b6 al nie najgorsza calkim spoko ja ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rudi nie tyle co mozecie ale musicie a jesli chodzi a fure to nie moja byla tylko pozyczona od kumpla ale dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
proton ustalcie tam z wojtkiem o ktorej jedziecie i mysle zeby wyjechac jak najwczesniej zeby tam nie gonic na zabicie tylko spokojnie do przodu i dajcie znac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a i ja tez jestem za wyjazdem jak najbardziej obojetnie gdzie jak tylko bede mogl oczywiscie no i nie chodzi mi tu bynajmniej o moja kobite
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja mysle ze sie zastanowie po tym ogolnopolskim jak pogadamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no na 170 to ja mojego bym chcial podkrecic min.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kucy ma tyle ile mowilem 130 bynajmniej tak mi mowil a w papiery mu nie zagladalem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie ma sprawy za dwa tygodnie sie powozimy a te b6 to jest avl albo cos takiego to nie jest awx napewno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja do firmy nic nie mam bo wiem ze fachowcy tylko chodzi o ten olej ale sie pomysli zobaczymy jak sie kula blb po programie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cos jest na rzeczy bo duzo slabszy [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 22:53_________________________________________________no ja chcialbym napewno tylko czy ten silnik szczyma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no powiem ci pucek ze tez troszke sie szybciej przejechalem i troszke jakby wwolniejsze od mojego chodzx to tylko 10 koni a wydaje sie duzo wiecej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiem ci ze bym sie przejechal pogadamy na ogolnopolskim na spokojnie moze sie tam ktos wypowie czy warto sie na to pisac czy dac sobie spokoj (czyt. silnik) dzieki panowie ze tak dlugo dzisiaj posiedzieliscie to se zdarzylem spoko nawet byla jedna kreska krolu mnie objechal a i dzieki egon za podwozke do chaty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie roboty jeszcze wpierony takze chyba nie dam rady bo do chaty mam jakies 230 km co daje jakies 3,5 godz bo to fordem tranzitem to bawcie sie dobrze nie upijcie sie tymi browarami zadzwonie do ciebie majki ustaw sie z gregorym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a panowie jak tak z tym wyjazdem na czestochowe moze bysmy sie wybrali na kilka autek co bylo by spoko bo z tego co czytalem wczesniej bylo duzo chetnych a i u nich mialbyc jakis gril
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i tak poza tym cza bic posty bo widze ze zasluzeni klubowicza dostaja guru gratulacje stanowiska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ide sie wykompac bo jestem na delegacji to cza korzystac z wody :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czesc pany i pani no na ta 600 to juz ja sie zadeklarowalem to sie niewycofuje takze spamowac panowie to sie z krisem pozbieramy na te dwie setki to bedzie powtorka z urodzin
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to do jutra narty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie żartuj Dimna mogę Ci jeszcze sprzedać kalendarzyki na 2008 [ I buty z PAINTBALLA :polew: :polew: bu z paintballa to i ja mam i jeszcze mokre
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak sie zarejestrujesz to dasz kara i bedziemy kwita
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chcesz to ci moja oddam a tak powaznie to ci kupie od kezora bo ma jakies miec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to sie miron nie mart ja ci jeszcze jakies za te ramke wisze to sie napijesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie majki nie wiem co z tym bedzie ale wyslij mi nr na pw to sie odezwe jak by mnie nie bylo w piatek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to wal bedzie cholera a mnie w piatek chyba nie bedzie a wy te pare stron to dzisiaj opanujecie bez problemu