Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam sie do ortografi nigdy nie stosowalem i teraz tez nie zamierzam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no witam panowie forum nadrobione cos ty sie piterra tej ortografi tak czepil cholera
-
Spoty Katowice i okolice
siemasz kezor ja jestem za przyjazdem ale nie bede ci zawracal gitary bo 18 tez by mnie nie bylo bo jade na urop i mnie nie bedzie takze bawcie sie dobrze troche szkoda ale mysle ze to nie ostatni gril katowicki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niestety nie dalem rady nic popstrykac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tak wogule to po czym ty poznales
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co w wersji z asa jest nie tak mozesz przyblizyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron myslisz ze to byloby dobre http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=668249879
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron co za pierdoly opowiadasz fura jest kox tylko wyczyscic porzadnie i bedzie git no i gwarantuje ci ze sie nie rozczaruja [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 22:09_________________________________________________no ja nie wiem czy teraz bede w piatek bo mam cholerna delegacje w czwartek i nie wiem czy nie bede musial zostac na sobote ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mowie ci stary zrobila na mnie ogramne wrazenie a byla nie umyta co do mirona nie pasuje takze w piatek to dopiero bedzie fura
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie ogladalem mironowoz i jeszcze sie trzese z wrazenia koles ma naprawde nosa do audikow auto jest niesamowite jeszcze takiej b7 nie widzialem i jeszcze jak jezdzi narazie w seri ale niesamowite wrazenia z jazdy a co dopiero bedzie po przerobce miron WIELKI SZACUN :notworthy: a i jak bedze kupowal dla siebie to cie zatrudnie do wyszukiwania fury
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja jestem za miron dawaj tylko godzine i jestem punktualnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano panowie troszke czytania ale spoko miron gratulacje zakupu chce go obadac kiedy moge wpasc do ciebie bo chyba mnie nie bedzie w piatek piepszona delegacja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie spoko z egonem wszystko wporzadku nic nie piznal jak o to chodzi mijalismy sie dzisiaj na miescie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron podaj mi cene tej twojej ramki na pw bo nie wiem czy nie bedzie cza jakiejs fuchy walnac [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 16:22_________________________________________________to nie jest zlot aut tuningowych tylko a4 takze wpadaj sie pochwalic cho tuningowcy tez so w ekipie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie ze mozesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoty sa w piatek o 18 jestesmy zawsze gdzies do 21.00 takze jak sie troche spoznisz to sie nic nie stanie wazne zebys przyjechala pogadamy sobie i tak czester juz pisal pochwalisz sie swoja furka wpisowego nie ma [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 15:55_________________________________________________a i na stawianie czegos do picia tez jeszcze czas przyjdzie nic sie nie martw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka panowie mysle ze naleza sie rowniez podziekowania dla Pelexa co po zdjeciach widac za przygotowanie dobrych kielbasek bo sie chlopok narobil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano panowie ja juz przygotowany na szczelanie bede lekko po 12.00 no to do zobaczenia na urodzinkach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiem ci ze u mnie narazie wszystko wporzatku w bryczce odpukac no wale po robocie do chaty i myje fure odkurzam azeby sie njutro jakos pokazac na urodzinach[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 12:21_________________________________________________no to do uslyszenia wieczorem jak do chaty zajade milego popoludnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemancie panowie jak tam dzisiejszy zlocik mam sie spieszyc czy dac sobie spokoj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witojcie pany ja widze ze sie wkreciliscie z tym spamowaniem z tym moim slabym dostepem do neta to nie nadarzam wszystkiego czytac troche wolno mi sie strony otwieraja no jak tak dalej pojdzie to kris cza bedzie postawic tak jak pisales za 500 i 600 to my sie niezle naj........my no no a kto wroci moja furka cza bedzie kierowce najac cos sie wykombinuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie no ja ciagle czekam na spoty jezdze na zabicie bo mowie ze miron bedzie z moja ramka a tu lipa moze wreszcie do soboty do mnie dotrze co do powrotu do domu to do konca tygodnia mnie nie bedzie jade na delegacje do tomaszowa a jade moim takze moze na jakies mazowieckie albo lodzkie spoty zawitam no mnie narazie kryzys nie siega naszczescie i oby tak dalej bylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o somesie sluch zaginal chyba mu wyplata jeszcze na konto nie wplynela i nie ma za co kupic laptopa zeby sie odezwac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pierwsze slysze ze to w ta niedziele na czestochowe jedziemy z tego co czytalem te nasze forum to po 29 mielismy jechac i mi pasuje no ale by sie mialo cos zmienic to dajcie znac ja dzisiaj zazywam swiezego powietrza na knurowskich bloniach na festynie zapraszam do knurowa choc pogoda troche nie ciakawa ale moze byc fajnie bangi jest muza tez sie niezla kroi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja tez nie za bardzo sie popisywalem bo strach mi nie pozwala ale widzialem ze jak zjezdzalismy to poszedles jak szczala no jak zwykle pelex uklany za drift pucek my z pelexem sie troszke poscigalismy jak na zabrze pomykalismy do platana jechalem po moja a autek bylo 6 lub 7 ale ogolnie jak zwykle spocik spoko dzieka