Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sorry somes ja bez walki mojej A4 nie oddam jak to sie mowi piora kobiety i samochodu sie nie pozycza [br]Dopisany: 02 Maj 2009, 23:43_________________________________________________dobra spadam kimac dobranoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niestety ja jeszcze pojezdze moja zajefajna b7 z totka nici
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no gregory no ty to posciles chyba na chybil te totki bo ja to postawilem 5*trafil[br]Dopisany: 02 Maj 2009, 21:23_________________________________________________no to panowie za pol godziny sie dowiemy czym sie dalej bedziemy bujac powodzenia wam zycze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piterra - rocznik u mnie tak miron powiedzial najlepszy rs6 to pierwsza liga ja wlasnie tez postawilem totka i moze se takiego kupie jutro ale chyba bedzie te rs4 czlowiek nie moze byc pazerny :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie narazie cza sie cieszyc ta moja b7 dla mnie jest za***ista i bardzo ja lubie takze jezdze i sie delektuje znaczkiem OOOO na kierownicy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
proton to jest miejcowka grilowa tylko normalnie to pod tym mostem sie spotykamy :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu to wszystko zalezy ile moja tej premi dostanie jak bedzie spoko to sie dogadamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masz juz doswiadczenie w a4 to mu doradzisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki panowie za spocika moja zachwycona pyta wy tak zawsze macie bo jak tak to jabede z toba zawsze jezdzic takze panowie dawac kto ja tak zauroczyl :polew: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes to gdzie sie zczaimy moze na BP kolo twojego parkingu o 15.40 co ty na to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stary po co twoja juz prawie tak wyglada a przynajmniej kosztuje :polew:[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 14:16_________________________________________________somes a o ktorej wyjezdzacie moze razem sie wybierzemy bo startuje okolo 15.45
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes bo ten kumpel chyba jeszcze mojej nie widzial i dlatego mu sie twoja podoba :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam w poludnie mam grila takze nie bedziemy musieli wedzic przy rurach wydechowych jeszcze tylko wegiel na jakiej stacji dorwe i bedzie gril jak malowany no to spotykamy sie o 16.00 na pewno juz jo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam panowie z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba przez te naprawy garazowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek ja jestem za jak inni tez to sobie pogrilujemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman weź jakis ciekawy film na DVD to se kobitki pooglądają jakby się nudziły Tylko nic wenezuelskiego - bo DVD mi takie wypluwa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja tez wezme kielbase i moja co by se te wasze piekne fury obadala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes wlasnie mijalem twoja furke calkiem niezle zrobiona
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a panowie mam pytanko przyjeżdzacie z zonami lub dziewczynami czy sami bo moja sie w tym tygodniu na spocic chce wkrecic i nie wiem czy ja zabrac bo jak bedzie tam sama to mnie bedzie szybko do chaty gonic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman na zlocik letni jedziesz czy się tak tylko do przygody zapisałeś ? na dzien dzisiejszy jade jak najbardziej juz sie na ten wyjazd ciesze bo i sie popije i pooglada zajeb...ste furu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie poszliscie wczoraj po bandzie wieczorem godzina czytania z rana masakra ja sie szybkiego czytania musze nauczyc bo teraz jetem na L4 ale potem to nie bede mial tyle czasu na czytanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no witam w niedziele pogoda zajefajna takze cza sie gdzies przemiescic z chaty a kregoslup nie odpuszcza tez zapisalem sie na zlocik ogólnopolski i musze powiedziec ze to moja miala wielka w tym zasluge takze zalapala bakcyla z tym moim marzeniem jakim jest a4
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE