Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie pij tela bo sie nawalisz i niy bedziesz umiol nic poczytac lepi wal do piwnice po tyn wongel
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a lubisz karminadle, albo coś słodkiego kreple :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 22:01_________________________________________________Landryn nie fulej bo ci jutro podłączę Vaga i przerobia tego twojego Gluta na "kara" karminadle miolech w poniedzialek a krepel sie zawsze rano zjym tera sie zajadom bombony do tego pisanio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w zyciu bym sie nie domyslil nie uzywali my takich godek w chalpie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to powodzenia w rezanku ci zycze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o strach mnie ogarnol tydzien na forum jest rozowy i sie stawia no[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 21:46_________________________________________________a wojtek zobaczyl ze sie do niego chcemy na miasto udac i pitnal az sie zakurzylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pitek przetlumacz na czym jezdze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pitek cos ty nam sie tu tak rozdarl ciszej troche bo ja chce telewizor poogladac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wojtek cos nas do siebie nie zaprasza bo bysmy pojechali do bielska na jakiegos grila nie zebym sie wpraszal[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 21:34_________________________________________________a bo juz mnie to wkurzac zaczyna zabieraja sie do tego chipa jak pies do jeza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
prezes ma za duzo na glowie :gwizdanie:
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
panowie ten chip tak sie ociaga ze ja chyba predzej auto sprzedam niz podniose w nim moc co tu jest grane?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mysle ze ta 2.00 to bylby jakis nowy rekord poprzednio bylo do 1.00 to 2.00 jest jak najbardziej oki[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 21:25_________________________________________________widze ze wojtek podglada moze na grila podjedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie cie tam nie chca :gwizdanie: no to jak tak piszesz to nie będzie mnie :sick3: i mam to w pupie witojcie :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie cie tam nie chca :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam tez bede na grilu ale pewnie troszke pozniej znajac moja cholerna firme podjade bezposrednio na strefe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Znaczy że co bo nie łapię a tam zaraz nie lapie chodzi mi o te przez takich jak ty i krolu a i krolu pozniej dopiero to obczailem a tu taka zjeba od razu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
apropo jak juz to chcialem sie zapytac co tam z naszym nastepnym paitbalem czy bedziesz moze cos krolu jeszcze organizowal bo sie mnie znajomi pytali a i sam bym sobie jeszcze postrzelal[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 19:25_________________________________________________ Burżuazja a tam zaraz burżuazja poprostu audi im zaszczepilem i sie przyjelo[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 19:29_________________________________________________no ja widze ze my tez terrorystow mamy w ekipie http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_ahu_uszkodzony_panel_klimatyzacji-t93354.0.html;msg1050535;boardseen#new
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z wieczorka u mnie w robocie zrobily sie mini spoty A4 moja b7 i dwie b6 wszystkie srebrne calkiem niezle to wyglada na firmie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry plan , też bym z chęcią skorzystał , jakbym nie musiał siedzieć w robocie do tego na dość dużym kacu ;( no to ci nie zazdroszcze z tym kacem ale zycze spokojnej pracy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam zapowiada sie pogodna niedziela cza by to jakos wykorzystac moja pojechala do roboty to do 19.00 jest czas na rewolucje milej niedzieli zycze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o co wy tacy ciekawscy jestescie cholera [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 23:08_________________________________________________ no niezla ta reprezenatacja oby nastepnym razem bylo wiecej modeli nie tylko b7ki[br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 23:10_________________________________________________na zime mysle ze nas wiecej pojedzie bo na gliwickich jest duzo narciarzy zarzucimy narty na dach i na zlot
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
razem byliście ? taka romantyczna randka we Dwoje ? warto iść bo też mam zamiar jutro bo reklamy widzialem, aha kto ze mną idzie ? stawiasz z Dimanem byłęm w kinie to z Tobą mogę iść na film mowie ci miszka warto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja juz tez dotarlem film nienajgorszy towarzystwo duuuuuzo lepsze a o kebabie nie wspomne zarabisty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman taka jest różnica pomiędzy zwykłą żarówką a diodą w miejscu świateł do jazdy dziennej ( DRL ) zaje....cie to swieci chyba sobie pozmieniam wszystkie na te z philipsa a postojowki na diody a mialem nic nie robic Qwa [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 12:50_________________________________________________zgadza sie to jest swiatlo do jazdy dziennej [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 12:51_________________________________________________ somes co to ma znaczyc z tym padlem w budzie b7 chyba troche jezyk ci sie wyostrzyl za bardzo po tym chipie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie no i ja wstalem spocik udany moje padlo slabo jezdzi ale sie nie przejmuje zrobie tylko ten program i pierdziele wiecej nie modze bynajmniej z silnikiem bo przeciez nie dla przyspieszen go kupilem jak bym sie chcial scigac to bym se kupil jakas porzadna benzynke ale takie spoty sa spoko oby wiecej takich [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 11:35_________________________________________________ Szczerze mówiac też bylem zaskoczony jak fruwalo moje Audi Chyba trzeba isc w chip tuning moze uzbieram do września tysiaka egon zbieraj nie zastanawiaj sie bedziesz mial jedno z szybszych furek na gliwickich dawaj z nami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie panowie z wieczorka widze ze temat mojego modu czyli chipa sie ruszyl i moze za miesiac tez na jakiejs kresce sobie stane jak sie pojawi jakies 170 KM