Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dopadl mnie mega pakiet choroba szlak mnie trafi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam no to pospamowaliscie wczoraj no no a ja sie rozlozylem jakas choroba mnie dopada chyba za duzo wrazen jak na jeden dzien
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiecej fotek ma krisu ma je wrzucic na forum takze cza bedzie poczekac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pakiet gleba na pneumatycznym zawiasie no i wspomniane dziewczyny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpadnij jeszcze do nas na spota jak bedziesz mogl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam ja juz w domu furek pare bylo a reszta to total wies tuning ale za to jakie dziewczyny to sie cholera w glowie nie miesci no i oczywiscie podziekowania dla tych co byli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja ide spac jutro cza wstawac rano i jechac umyc furke jeszcze narazie [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 00:52_________________________________________________ witam z rana no to po samochod, umyc i na imprezke milego dnia wszystkim zycze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka ja juz tez w domu dzieki za dzisiaj pucek nie moglem sie powstrzymac i dalismy lekkiego czadu na tej rybnickiej ja mialem 190km prawie oczywiscie na 70km a co do tego 3.0tdi to naprawde chodzi to bosko jeszcze w tym automacie cza bedzie kiedys sie za takim rozejrzec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jestem za koszulka z jakims klubowym logiem z gliwickich bylby super no i oczywiscie tez jutro bede jeszcze nie wiem o ktorej ale bede [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 21:10_________________________________________________a cos sie pucek nie odzywa co tam przyrezal czy zdarzyl z tym rozrzadem i katem gregor moze zdradz rabek tajemnicy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty sie tam arek nie przejmuj masz pelne prawo rzucac pomyslami na forum pod dyskusje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mysle ze troszke sobie na tym silniku pojezdze zanim siadzie pompa oleju :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiem wam ze na papierze nie robi to moze porarzajacego efektu ale za kierownica robi kolosalne wrarzenie roznica jest ogromna takze polecam kazdemu wyciagnac troche mocy ze swojej furki moja teraz daje rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie teraz troche tylko nadrabiam bo jestem u kumpla pozniej jak podjade do chaty wrzuce wykres teraz tylko nadmienie ze majki ma duzo lepsza serie tak juz myslelismy zreszta maja seria to 144.8 niuty 339nm do uslyszenia wieczorkiem musze spadac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich wieczorowa pora jeszcze dwa dni i bede zapitalal moim padlem troszke szybciej mysle ze o jakies 30KM wiecej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majkel twoja sie juz dowiedziala ze idziesz na chipa czy dalej tajemnica bo troche cie moja sprzedala w sobote
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z wieczorka a dali by se wczoraj jaja urwac ze gregor stawial juz browara a ja mowilem ze godol ze nie stawial
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki szefie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja juz spadam do jutra pany i pani
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja nie widze problemu nawet jak kasia bedzie to nie ma problemow ona jest wyrozumiala bardzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty pucek z ta imprezka to bardzo dobry pomysl ale juz bez aut to bedzie mozna na lajcie sobie wypic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty a gdzie tego szukac kto jak stoi z postami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no moze ale wlasnie mi sie w sobote obilo o uszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mysle ze tak wlasnie bedzie no i na 900 stawia gregor cob bynajmniej wspominal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wy dzisiaj jestescie niemozliwi z tym pisaniem przy ogladanieu filmu rownoczesnie to nie umiem nadarzyc z tymi stronami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja tez sie przywitam w ta piekna niedziele zakwasy mam jak cholera wszystko nie boli ty a z tymi ledami to chyba cie wyprzedzili jednak miron