Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w niedziele gielda zaliczona jak co tydzien ostatnio ale te ceny to jakas porazka nie wiem skad oni je biora ale czesci wszystkie skompletowane taile poszly do lakierowania w przyszly weekend bedzie skladanko wkoncu potem jeszcze uruchomic xenonka i bedzie git a i pucek rzeczywiscie xenonek juz zostal uruchomiony narazie na autku u mirona ale przynajmniej wiem ze jest wszystko wporzadku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z kasa spoko sie nie pali chyba nie zbiednieje chociaz ostatnio sporo nadszarpuje budzet domowy ale tak jak miron pisal swiatelka dzialaja czesci zamowione chociaz kase sobie niezla zycza w tym za***nym serwisie pare plastikow i 400 poszlo ;( jeszcze malowanko i wszystko bedzie git
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rana szybka kawa i zalatwianie czesci w tym tygodniu fura musi byc uruchomiona w przyszlym malowanko i wreszcie jezdzimy milego dnia zycze choc pogoda jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i 16" i 15" tos mu pomogl nonono ja ma w moim padle 16'' na zime
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a u mnie jest sniega jakies 10 cm ale nie ma czym poszalec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o krolu sie obudzil witaj :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majkel co ty robisz o tej porze na forum[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 10:51_________________________________________________tez cie zasypalo i nie mozesz do pracy jechac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich z ranka wstalem patrze za okna i co? masakra 5 cm sniegu a fura nie zrobiona ;( ale jak mowicie ze u nas nie ma sniegu to sie nie martwie tu bede upalal tranzita :> milego dnia dla wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z wieczorka troche czytania mialem widze ze sie wozicie po spotach coz troche mnie ominelo ale wycene dostalem wkoncu dolozyli mi jeszcze 3000 to w sumie 7000 to mysle ze sie juz nie bede z nimi fantowal co o tym myslicie gonic ich jeszcze czy starczy?' plastiki ida do malowanie w sobote wiec w przyszlym tygodniu w sobote niedziele bedzie juz na chodzie nareszcie wiec moze za jakies 3 tygodnie sie na spocie swoim pojawie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakie wypoczywaj w pracy jestem a co do wyceny to sie opoznila o jeden dzien bo dzisiaj tam byl moj ojciec i mu powiedzieli ze system im padl i nie moze mi tego sprawdzic wiec jutro bede wiedzial co i jak ale nie omieszkam sie pochwalic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z jeleniej gory powiem wam ze to calkiem fajne miasto troszke zesmy sobie pochodzili fajne dziolchy sie krencom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie moze pojade po bandzie ale mi sie podoba bardziej ten z s lina :gwizdanie: i nie zeby bylo ze ja go mam akurat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to tak jak ty pucek mnie zarazasz pomalu na jakies rezanie zobaczymy ile to bedzie kosztowalo moze nie bedzie sie oplacalo w to bawic ale ja tam w ciebie wierze :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok dzieki za namiar zadzwonie jutro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najwczesniej bede robil w sobote albo w niedziele jeszcze nie wiem bo musze jechac na delegacje na tydzien ale miron jak mozesz to zapytaj sie elektryka ile mnie to wyniesie to nie bede meczyl pucka bo chlopok i tak jest zarobiony z tym swoim autkiem tymbardziej ze teraz ten IC kupil[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 20:47_________________________________________________no moze to racja ale tak sie zastanawiam jak to by wygladalo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie mam lekki delemacik z moim tylnym zderzakiem pomalowac moze tez ta dokladke czarna pod zderzakiem czy zostawic ja czarna nie bedzie to wiesniacko wygladalo jak to walne cale na srebrno pogladawa fotka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak ja bym jeszcze wiedział gdzie to jest... :wallbash: jak to gdzie jedziesz autobana i zjezdzasz na knurow pierwszym zjazdem i walisz na centrum na swiatlach stajesz i ja tam pod nimi czekam i tyle prosta droga[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 16:22_________________________________________________no powiem ci pucek ze potrzebuje jeszcze takiego kogos jak ty zeby mnie napedzal samemu mi sie nie chce [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 16:24_________________________________________________dobra ja bede pozniej spadam do domu a i pucek wyczysc sobie skrzynke bo wyslalem ci pw a nieodpisujesz nic chyba pelna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale to sie zgadamy jeszcze jak bedzie tak daleko ale mnie to nakrecilo chyba zaczne rezac cos jeszcze [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 16:11_________________________________________________krolu ja jestem za ale musisz po mnie przyjechac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niezle musial ciac ze 300km lekko[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 16:08_________________________________________________ok to tylko kostki kupuje pod ksenon no mi tez w tygodniu nie pasuje bo mam delegacje wiec lipa dopiero sobota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko to sie za to zabierzemy jak moj glowny rezacz pucek bedzie mial troche czasu ja kupie w przyszla sobote kostki i piny a twoja w tym glowa zeby to swiecilo :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to pucek ameryki tym nie odkryles musze przyznac to juz czytalem ale nic nowego nie wnioslo to dla moich rozwazan ja to jednak tepy z tego jestem :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 15:45_________________________________________________damy rade jak sie uruchomie z silnikiem to sie za to zabierzemy no chyba ze masz wolna sobote i niedziele to mozemy rezac w przyszlym tygodniu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podaj mi link do tego [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 15:31_________________________________________________ty a pod postojowki mozna przeciez podpiac oczywiscie razem z nimi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty rezaczu bys zostawil ten samochod a wzial sie za grabienie lisci [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 15:22_________________________________________________a i bylem jeszcze u kumpla z tymi plastikami i zawizie mi je do ciebie do rybnika spawac w srode bede je mial jak sie zgodza to zrobic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana ale sfada sie zrobila dobrze ze mnie nie bylo wczoraj na forum ja bym wam pokazal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam do nich nic nie mam a wy sobie robcie wrogow jak chcecie [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 20:46_________________________________________________pucek rezasz mi juz te ksenony :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 20:49_________________________________________________dobra pany ja spadam pucek jutro na gieldzie sie spotykamy do jutra