Treść opublikowana przez diman
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
no to i ja musze ten wozek pochwalic jest sliczniutki jak juz ci mowilem jak bedziesz sprzedawal to daj znac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale dzisiaj jestem zmordowany leb mnie boli jak cholera wczorajsza noc byla duzo fajniejsza :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam w ta piekna sobote zaraz mi necik podlacza i wkoncu bedzie bez klotni no i kiedy ja bede teraz z moja gadal jak teraz to tylko robota i forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczorka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ogladalem fotki wporzo jest jedno zdjecie jak gregor drzwi otwiera :gwizdanie: zaraz mi sie przypomnialo jak padlo haslo otworz drzwi wynosimy go a on je z zawiasow wystawil :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cale szczescie ze cicho bo dzisiaj musialem nadrabiac az 20 stron rano a tylko mnie dwa dni nie bylo
-
Spoty Katowice i okolice
spoko bedzie milo ze sie cos bedzie dzialo na SK :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja tez bym sie pisal jakby cos na te jezdzenie tym bolidem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ubranko wporzo szkoda ze mnie tam nie bylo bo widze ze sie dzialo
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki za spota wczoraj bylo spoko bedzie cza tam do was czesciej podjezdzac dzieki kanar za przeprowadzenie przez gaszcz rudy slaskiej wrocilem przez halembe i spowrotem na autobane sie wbilem i potem na gliwice zalezalo mi tylko zeby tez wypadek ominac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam spamowicze straszny spam jakies 20 stron wy nie macie co robic w zyciu tylko na forum siedziec i pisac wczoraj spontan jak z roboty wrocilem pojechalem na spota do SK bylo wporzo ale niestety krotko bo szwagier na browara prosil nie moglem mu odmowic no i prawie jak mayday sie zrobilo konic o jakiejs 4.30 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka z popoludnia swiatelka ustawione wiec naprawe uwazam za zakonczona jeszcze raz wielkie dzieki dla pucka wykonawce gregora i mirona za wsparcie techniczne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no zakochalem sie w nim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja sie na taki drift nie pisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
patrikos rezaj rezaj przyda sie zdrowa rywalizacja na gliwickich bedzie ciekawiej bedziemy czesciej na strefie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki za cieple slowo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek jak idziesz do aso to zapytaj mi sie o te plastiki do zderzaka jak mozesz ile by to kosztowalo bo jak juz mowilem moze kupie se takie i bedzie zalezne od nastroju ale zapytaj o grafit jak jest z gory dziekuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to spoko czyli nie bedzie tak zle cenowo moze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze pucek ze szukasz przyczyny niedomagan na forum twojej furki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzialem ten odcinek i byla wporzo chociaz szalu nie bylo ale nie ogladalem od poczatku cos tam na audi narzekala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko ja tam jestem zadowolony dziewczynki jeszcze pol roku temu nawet by mi do glowy nie przyszlo zeby cos zmieniac wiec jest oki jeszcze bedzie sciema szyb i starczy tych modow
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie masz ale zawsze to wieksza szansa na znalezienie winowajcy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaje*aj pedała spokojnie to tylko porządne przetarcie na moim zderzaczku ale najgorsze jest to że ja tego nie widziałem i na razie nie mam świadków tylko doszedłem do tego detektywistycznie bo kanalia ma nielakierowane zderzaki (już nieźle przeorane) i jeździ jak łajza dorwe szmaciarza i spytam się czy się przyznaje a jak się penis wyprze to jak się tylko wiosna zacznie i gówniarze zaczną grać w piłkę na podwórku to załatwią sprawę a jak wiadomo piłka ma "moc" :decayed: :decayed: tak to jest na osiedlach :wallbash: :wallbash: i kup tu sobie b7 na wypasie cza miec garaz albo niestety trzymac na strzezonym [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 13:13_________________________________________________kupuj kupuj to bedzie gdzie grila robic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to pitek jak cos to dzwon zaraz tam wjade komus dupsko obic lacze sie z toba w bulu bo wiem co to znaczy rozwalone autko dzieki Gregor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wrzucam pare fotek dla mnie jest zajefajnie jeszcze raz WIELKI SZACUN DLA WYKONAWCY TEGO PROJEKTU PUCKA