Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no to i ja musze ten wozek pochwalic jest sliczniutki jak juz ci mowilem jak bedziesz sprzedawal to daj znac
  2. ale dzisiaj jestem zmordowany leb mnie boli jak cholera wczorajsza noc byla duzo fajniejsza :gwizdanie:
  3. witam w ta piekna sobote zaraz mi necik podlacza i wkoncu bedzie bez klotni no i kiedy ja bede teraz z moja gadal jak teraz to tylko robota i forum
  4. ogladalem fotki wporzo jest jedno zdjecie jak gregor drzwi otwiera :gwizdanie: zaraz mi sie przypomnialo jak padlo haslo otworz drzwi wynosimy go a on je z zawiasow wystawil :>
  5. cale szczescie ze cicho bo dzisiaj musialem nadrabiac az 20 stron rano a tylko mnie dwa dni nie bylo
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko bedzie milo ze sie cos bedzie dzialo na SK :gwizdanie:
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tez bym sie pisal jakby cos na te jezdzenie tym bolidem
  8. no ubranko wporzo szkoda ze mnie tam nie bylo bo widze ze sie dzialo
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzieki za spota wczoraj bylo spoko bedzie cza tam do was czesciej podjezdzac dzieki kanar za przeprowadzenie przez gaszcz rudy slaskiej wrocilem przez halembe i spowrotem na autobane sie wbilem i potem na gliwice zalezalo mi tylko zeby tez wypadek ominac
  10. witam spamowicze straszny spam jakies 20 stron wy nie macie co robic w zyciu tylko na forum siedziec i pisac wczoraj spontan jak z roboty wrocilem pojechalem na spota do SK bylo wporzo ale niestety krotko bo szwagier na browara prosil nie moglem mu odmowic no i prawie jak mayday sie zrobilo konic o jakiejs 4.30 :gwizdanie:
  11. witka z popoludnia swiatelka ustawione wiec naprawe uwazam za zakonczona jeszcze raz wielkie dzieki dla pucka wykonawce gregora i mirona za wsparcie techniczne
  12. no zakochalem sie w nim
  13. no ja sie na taki drift nie pisze
  14. patrikos rezaj rezaj przyda sie zdrowa rywalizacja na gliwickich bedzie ciekawiej bedziemy czesciej na strefie
  15. dzieki za cieple slowo
  16. pucek jak idziesz do aso to zapytaj mi sie o te plastiki do zderzaka jak mozesz ile by to kosztowalo bo jak juz mowilem moze kupie se takie i bedzie zalezne od nastroju ale zapytaj o grafit jak jest z gory dziekuje
  17. no to spoko czyli nie bedzie tak zle cenowo moze
  18. widze pucek ze szukasz przyczyny niedomagan na forum twojej furki
  19. widzialem ten odcinek i byla wporzo chociaz szalu nie bylo ale nie ogladalem od poczatku cos tam na audi narzekala
  20. spoko ja tam jestem zadowolony dziewczynki jeszcze pol roku temu nawet by mi do glowy nie przyszlo zeby cos zmieniac wiec jest oki jeszcze bedzie sciema szyb i starczy tych modow
  21. no nie masz ale zawsze to wieksza szansa na znalezienie winowajcy
  22. Zaje*aj pedała spokojnie to tylko porządne przetarcie na moim zderzaczku ale najgorsze jest to że ja tego nie widziałem i na razie nie mam świadków tylko doszedłem do tego detektywistycznie bo kanalia ma nielakierowane zderzaki (już nieźle przeorane) i jeździ jak łajza dorwe szmaciarza i spytam się czy się przyznaje a jak się penis wyprze to jak się tylko wiosna zacznie i gówniarze zaczną grać w piłkę na podwórku to załatwią sprawę a jak wiadomo piłka ma "moc" :decayed: :decayed: tak to jest na osiedlach :wallbash: :wallbash: i kup tu sobie b7 na wypasie cza miec garaz albo niestety trzymac na strzezonym [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 13:13_________________________________________________kupuj kupuj to bedzie gdzie grila robic
  23. no to pitek jak cos to dzwon zaraz tam wjade komus dupsko obic lacze sie z toba w bulu bo wiem co to znaczy rozwalone autko dzieki Gregor
  24. wrzucam pare fotek dla mnie jest zajefajnie jeszcze raz WIELKI SZACUN DLA WYKONAWCY TEGO PROJEKTU PUCKA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.