Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano martwie sie bo chlopak ma problem z czujnikiem cieczy albo z termostatem [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 22:40_________________________________________________ On już u mnie był z 3 h temu :gwizdanie: :gwizdanie: Povagowane no i co mu wyszlo czujnik czy termostat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oooooo dzięki ci łaskawy panie [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 22:31_________________________________________________za dobryś no nie ma sprawy krolu ty tam lepiej gon do maxa wagowac a nie na forum siedzisz problem rozwiazywac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie spamerzy widze ze glowni na forum sa dostepni ale czytal tego spamu dzisiaj nie dam rady jak cos o mnie bylo to wam sie upieklo wpierdzielu nie bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
predzej kupie nowe ze spryskami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie co jak co ale nie bialy ma zalozone (smatka w bagazniku i spryskiwacz pod reka)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wy jestescie przerombani z tym pisaniem nie nadarzam z czytaniem ale sie udalo 20 stron do nadrobienia tez troszke podmylem fure bo nie bylo kurde koloru widac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z wieczorka somes cos ty sie tak wystraszyl mojego wozidla pod tym rudimenti przeciez bym ci nie wyjechal szkoda by mi byla mojego padla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
takie fotele to on wlasnie ma teraz takze mi sie wydaje ze jak juz to skora by go cieszyla bardziej no i tez mi sie majkel wydaje ze nie powinienes sprzedawac tego wozka co masz bo jest zaj...sty i szkoda by bylo wyrezaj RNS' E i zmiana kiery na multi i lewarek i bedzie bosko z tym zewnetrzym wygladem no moze wymien sobie jeszcze zderzak przod na s-line
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no kezor ja jestem za jedziemy tam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no a jeszcze godzine temu bylo pieknie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niestety dzisiaj jestem sam ale moze wkoncu sie do rodzicow wybiore
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z ranka no i wyspany wkoncu ladna niedziela sie zapowiada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra panowie ja sie zbieram do wyra narazie do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze i lepiej ale ona juz dawno spi bo jutro do roboty niestety musi isc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jakos mi sie spac nie chce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie do darka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no czyli nie najgorzej do opanowania bez jakis wiekszych kosztow
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty darek zwerywikowales co mu temu twojemu wozidelku dolega
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ale te wczesniejsze byly lepsze mi sie wydaje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e to spoko przynajmniej ci cieplo na spotach bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co dostales od goscia z broda pochwal sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wlasnie obejrzalem sobie szybko i wsciekle niezle ale wczesniejsze czesci byly lepsze [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 00:14_________________________________________________no to moze bysmy jakies odliczanko zrobili bo to juz 1300 sie zbliza zawsze to jakis browarek sie trafi na piatek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja sie staralem [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 22:29_________________________________________________no to ja juz sobie drina zrobilem wiec sie nie ruszam juz nigdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to mnie zapros ja sie tym zajme [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 22:24_________________________________________________ :polew: :> - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE