Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz bedziesz mial kilka dni okazje sie wyspac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany spadam na parking nie spamowac mi tu zeby czytania za duzo nie bylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem co wy widzicie za problem z tym blb ja nie narzekam jak sie cos posypie to zaczne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Miron podjedź pod mój parking i mnie do domu odwieziesz bo jadę auto zaprowadzić somes to podjedz pod moj bo tez musze isc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak wy go dolujcie jeszcze bardziej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurna bieganina przed tymi swietami jak cholera ani spokojnie na forum posiedziec nie mozna choinka stoi postrojona kochana ta zonke mam a co do piatku to nie wiem czy bede bo musze se wkoncu legnac i dychnac :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na bp
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo ty sempa kawal jestes no i kobiety na stale jeszcze nie masz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie przed swietami cholera jak mi sie nie chce stroic choinki majkel gratulacje rozowego koloru teraz to dopiero sie tu rozowo zrobilo a niech to szlak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany spadam do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara guru mendo rozowa
-
Spoty Katowice i okolice
dobra przekonaliscie mnie tez bede :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystko co sie pozbieralo to mam w bagazniku ale nie mam pojecia co to jest chyba jakies tryby
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masakra wyszles jak rakieta ale sprawdz se jutro po jasnoku te Q bo cos sie chyba tam posypalo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman no co ty zostań przecież musi zostać choć jeden niebieski :polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:35_________________________________________________ nie boj sie guru ja sie na rozowego nie nadaje bo mam za slaba wiedze o motoryzacji w porownaniu do ciebie I ty przeciwko mnie.... mam cie wpisać na ta listę osób, które objadę za 2 miesiące ??? :mysli: Uuuuu zabrzmiało groźnie nie mart sie ja sie na rozowego nie nadaje bo nie mam takiej wiedzy jak ty w motoryzacji
-
Spoty Katowice i okolice
tez bylem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale sie zarozowilo na tych gliwickich chyba sie przepisze na kato
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ciekawe bo jak pamietam to kupowales ostatnio plyn jak zesmy do kraka jechali i nie byl to letni plyn
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja z brico - marche za 8.99zl i tez mam spokoj albo z reala za 12.99 i tez byl spokoj wiec polecam te dwa plyny do -16 bylo ok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
daj znać kiedy jedziesz bo ja będę ok to do jutra nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany ja spadam do jutra na spocie w kato jak ktos bedzie
-
Spoty Katowice i okolice
sprawdz krolu temat bo ja rozmawialem o tym z majkim i to on mi o tym mowil ja tez juz pare aut zrobilem ale takiego umieszczenia nie widzialem
-
Spoty Katowice i okolice
w porządku ja mam vaga i kabelek więc damy rade No to trzeba będzie jednak tak pokombinować żeby wyjść dużo wcześniej z pracy Panowie! Co prawda świece już zamówione ale posprawdzamy czy napewno to jest to? a ile dales za swiece bo tez mam 2 do wymiany gdzie bedziesz wymienial i za ile wymienić to nawet ja ci moge za free tylko sobie kup je :gwizdanie: no wlasnie tu sie krolu mylisz bo w blb trzeba pokrywe glowicy otworzyc i wykrecic pompowtryski wiec to nie jest takie proste ale jak sobie poradisz to kupie mi wymienisz