Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
w porządku ja mam vaga i kabelek więc damy rade No to trzeba będzie jednak tak pokombinować żeby wyjść dużo wcześniej z pracy Panowie! Co prawda świece już zamówione ale posprawdzamy czy napewno to jest to? a ile dales za swiece bo tez mam 2 do wymiany gdzie bedziesz wymienial i za ile
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gratulacje gregor różu
-
Spoty Katowice i okolice
spoko ja wezme mojego waga ale logow na tym nie potrafie zrobic wiec lipa ale posprawdzac czujniki i pierdoly w silniku jak najbardziej
-
Spoty Katowice i okolice
ja moge sprobowac ci to sprawdzic moim wynalazkiem wiec jak jutro bedziesz to sie sprawdzi
-
Spoty Katowice i okolice
no ja sie pojawie napewno nie wiem na jak dlaugo ale bede
-
Spoty Katowice i okolice
mi rzadko bylo szkoda palifko jak cza jezdzic to cza i lac wiec szkoda mi nie jest spoko wezmiemy ekipe z kato i pojdziemy se gdzie indziej sapotowac a miszka niech marznie na parkingu
-
Spoty Katowice i okolice
ta a mielismy jutro wpasc do was ale teraz to juz nigdzie nie jade
-
Spoty Katowice i okolice
chcialbys dobra spadamy stad
-
Spoty Katowice i okolice
a jakze [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 22:01_________________________________________________miszka co tak u ciebie slychac dawno cie nie widzialem
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko dam znac co i jak- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to spoko mieliśmy jechać razem zobaczymy somes o ktorej wrocimy z kraka jak bedzie wczesnie to sie z knurowa poleci- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak sie z egonem do kraka wybierzemy to tez sie pojawimy na spoocie w kato- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a lampki zarabiste dajemy po nie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to do znou arek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
arek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze jutro dam ci znac o ktorej bede mogl jechac dokladnie ale mysle ze 16 bardziej mi pasuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a kiedy bys mial czas?? okolo 15-16 jutro zadzwon do niego i pogadaj to podjedziemy tam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
egon jak chcesz to podskoczymy do niego ale po poludniu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie nie napisalem czekam az mikolaj sie sam domysli co chce dostac mysle ze trafi :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tu sie akurat nie dziwie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo ci juz obiadu nie zrobi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra czaje :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oczym wy gadacie bo ja sie chyba zgubilem ;(- [B7 BPW] zielony czarnowóz a4 140ps:) Nowe zdjęcia!
na fotach ma 180 tys wiec nie ma jeszcze tragedi jak byl dobrze serwisowany to moze nie siadzie tak szybko wazne jest terminowa wymiana oleju - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE