Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano bylo wporzo dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no a wy panowie dawac spam bo somes musi miec wszystko jak nalezy nie bedzie pil piwa jak nie dojdzie do 1600 strony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze ze chodz jeden rozowy bedzie to bedzie mial kto wydawac polecenia 18.00 zdarzysz bez problemu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie mowcie panowie ze rezac bedziecie dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze pod krawat nie ale ja bym na twoim miejcu wziol do kieszeni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie mart sie ja wezme te pare browarow nawet bez tych stron :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany nie spamowac mi tu na chwile ide ten garniak przygotowac i ta koszule wyprasowac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale zescie wkurzyli tego naszego prezesa :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wez flaszke sie zobaczy jak sie spot skonczy a noz sie fury zostawi na brico na parkingu[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 16:18_________________________________________________podajcie linka do strony co sie tak smiejecie ja tez sie posmieje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tez mam pare w lodowce moze wezme i ja sie zobaczy jak zasmakuja to sie wypije
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mysle zeby sie nie spoznic to na 17.40 bedzie git u mnie pod chata zajdziemy od razu po egona i go zgarniemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a myslalem ze dres jest cool ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoty świąteczne obowiązują [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 15:26_________________________________________________ a ja myślałem że wpadniesz po mnie i podjedziemy na parking po moje autko no wlasnie to ty po mnie wpadniesz i razem pojdziemy bo moje na parkingu stoi a i po drodze do egona sie podejdzie to nas poswiezie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja w dres wlasnie wskoczylem wie chyba nie podjade bo widze ze sie zapowiada menagerski spot a ja mam tylko dres
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to znaczy mamy zalozyc jakis krawat i garniak czy co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
18.00 intermarche mapki ci nie wysylam bo chyba trafisz :gwizdanie: zrobie wam nazlosc i podjade pod Bricomarche spoko jakos cie znajdziemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no rzeczywiscie bestia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
18.00 intermarche mapki ci nie wysylam bo chyba trafisz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
http://muszkieterowie.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14&Itemid=16 mapka dojazdu na spota w wyjadkowym miescie jakim jest knurów
-
Spoty Katowice i okolice
kezor ale nie zapomnij dzisiaj spot jest w knurowie na intermarche drugi zjazd na knurów zapraszamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
graty Pucek a co z Tobą? pucek z rodzinka zostaje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na spocie bede oki a i pucek pomysl za***isty bylo by wporzo jak bysmy wszystcy z slaskich na tej uroczystej kolacji wyskoczyli w takich koszulkach cza to obgadac pomysl super
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przeciez krolu mowiles ze cie nie bedzie bo wolisz z babcia posiedziec :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://muszkieterowie.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14&Itemid=16
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes podpisu nie zmieniaj jest wporzo