Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. dobra golabki nie bede wam przeszkadzal tez spadam nara
  2. chodzilo mi o czternastke czyli 14 wypata
  3. przeciez bedzie 14 wypalta za niedlugo to se zalejesz
  4. no sie zobaczy jak bedzie z czasem i checiami moge sie przejesc i bedzie kiepsko jestem za i tak cie objade
  5. z wieczorka spamu znowu ze hoho czytalem poczatek i dalem se spokoj 25 stron od 00:15 wczoraj to jest chore no i ja tez mam wolne od 20 grudnia takze czemu nie jak bedzie czas
  6. dobra pany ja spadam do jutra nara
  7. jakby mi dał w ryja to troche jakby odruch samobójczy (zwłaszcza że prowadziłem )a poza tym sam mnie swata z Anią, bo powiedział że jak będe chciał być sam u nich w domu to mu musze kluczyki dać do fury :polew:
  8. dobrze ze sie do mnie przeniosl bo jakby widzial jak anie za kolano lapiesz to musialby ci w ryja dac a tego by nie chcial :gwizdanie:
  9. slabo strasznie slabo
  10. spoko krolu kiedys mnie do mc donald'a zaprosisz i bedziemy kwita
  11. moze cos po nowym roku sie da zorganizowac
  12. dzieki pany za spota wporzowy byl mysle ze cza sie jeszcze wybrac ale tym razem do bielska tak zesmy se luzne rozwazania z prezesem zrobili wiec myslcie nad takim wyjazdem
  13. dobra ja gibam po fure na parking i po mirona i w droge do zoba wieczorkiem
  14. ok spoko[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 14:19_________________________________________________ pucek nie gniewaj sie
  15. zawsze moge się zabrać z Dimanem troche nie chce mi się jechać 120km w jedną strone na 2 godziny no to o ktorej po ciebie podjechac [br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 14:16_________________________________________________sam kasia sie dzisiaj nigdzie nie rusza mowi :gwizdanie:
  16. lalus [br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 14:08_________________________________________________o ii prezes zajrzal jedziesz albo tez sie boisz pogody
  17. pucek podjade po ciebie jak chcesz
  18. ty dawaj znami patrikos mozesz jechac ze mna bedziesz mial taniej
  19. kezor odbierz fona bo do ciebie dzwonie
  20. a jedziemy autobana czy inna droga
  21. pany ja sie na wyjazd pisze dajcie cos konkretnego jakas godzine i gdzie sie ustawiamy
  22. to sami przyjezdni (zreszta ja tez) , nie identyfikujemy sie z nimi choć wala wiecej od nas dobre :polew:
  23. no ja tez lekko wczoraj przeplukalem
  24. no to widze ze na ogolnopolski sie szykuje niezla ekipa pijusow
  25. no to widze ze grubo bylo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.