Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to co robimy spontana i ustawiamy sie gdzies na miescie do knajpy albo klubu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tu nie ma sie czym dolowac cza sie napic i bedzie weselej albo sie ubrac i w miasto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no moze sie czego dowiemy a i pucek cos wyjadkowo spokojny jestes :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to dla czego by sprzeedawal fure w ktora wsadzil niedawno 14500 za czesci i robocizne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze rzeczywiscie bedzie zmienial miron na letnim go objechal wiec mu siara teraz i zmieni bo zimowy sie zbliza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo mu kasy braklo :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jest na pewno auto cubera na 100%[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 21:39_________________________________________________poznaje po jego zdjeciu dal go kiedys do fotek na najlepsze auto do kalendarza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak to nie ma z kim pisac ja jestem no i jak chcesz to tez sie nudze wpadaj na wodeczke praca mikolaja zakonczona wiec mozemy sie spokojnie napic jutro wolne przeciez
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no stary ty wiesz ile tera mikolajowi placa za wjazd do chaty od 150 w gore wiec nie moglem sie opszec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie nie Dzisiaj skromnie po jednym drinku na łeb bo diman miał dziś jezdzić i robić za mikołaja a mikołajowi nie wypada prowadzić sań po %% tu majki ma racje san po alko sie nie prowadzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tu musze was zaskoczyc nic nie pilismy ale co sie odwlecze to nie uciecze odlozylismy se to popijanko do ogolnopolskiego :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty po nowym roku lepiej zbieraj na nasz przyjazd bo ci tam najazd zrobimy no i witam z wieczorka wymiana wszytkiego co bylo do wymiany sie powiodla sruba ktora byla zapieczona (dokrecona :gwizdanie: ) odkrecona przez kolege majkela no i WIELKIE DZIEKI ZA POMOC DLA MAJKIEGO
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie po spocie dotarlem do chaty spocik wporzo kregle rowniez musimy to jeszcze powtorzyc kiedy oczywiscie kregle dzieki poprawilem male nie dopatrzenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja tez bede o 12.00 na bp myc fure jade o 10.30[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 09:46_________________________________________________dobra spadam nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mysle ze jak od kompa odejde to jakas 10.30 ale to ruchoma godzina
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przecież to nie ja założyłem zderzak z S-line no bo do ciebie nie ma :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oczywiscie chodzilo mi o fure :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja dopiero bede jechal sie troche umyc bede obok twojej roboty myl na myjni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: a i guru zasluzyles zasluzyles
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 09:19_________________________________________________Diman zostajemy tam do zlotu ? [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 09:20_________________________________________________bo z hamowni na forum mamy 5 min. i nie chce mi się dymać przez całe gliwice do Knurowa po to żeby za 2 godziny zaś walić do gliwic no jak najbardziej zadekujemy sie w jakims mcdonald i bedzie git[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 09:26_________________________________________________ lizus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiedzialem ze o ludzi tez chodzilo bo myslalem ze fora pomylilem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak tak to go demontuje myslalem ze licza sie ludzie a nie samochody
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przeciez przeprosilem ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok m pasuje bede tam [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 08:55_________________________________________________no i sorry nie przywitalem sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko to ja sie jutro odezwe okolo 11.00 wiec do jutra narazie