Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. spoko mi pasuje[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 22:54_________________________________________________gdzie sie spotykamy i o ktorej dokladnie
  2. obojetnie bo wolne wziolem ale nie zaraz z rana bo sie wkoncu wyspac musze[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 22:51_________________________________________________wy widze o 12 smigacie
  3. moze tam do was podjade jutro na ta hamownie lecz tylko jako obserwator bo raczej na lepsze sie u mnie nic nie zmienilo
  4. wpadaj wpadaj zapraszamy tez mialem u was byc ale nie dalem rady ale mysle jak sie troche zluzni to bede wpadal regularnie[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 00:31_________________________________________________dobra ja sie zabieram spac do jutra
  5. siemano co tam slychac
  6. dobra spadam auto odwiesc na parking
  7. nie wiem jak jest u ciebie ale u mnie wlasnie tam mam bez zadnego mocowania weszlo w cisk jak bedziesz w piatek to przymierzymy czy ci wejdzie
  8. zasada jest taka ze jak kupujesz slabe radio to musisz zainwetowac w dobra antene i odwrotnie dobre radio mozna wziasc slabsza antenke Do d*py radio + dobra antena bedzie szumiało jak w ulu a nic nie będziesz konkretnego słyszał. Do d*py antena + dobre radio już lepiej ale efekt podobny . Wiec albo szajs komplet albo inwestycja w coś porządnego tu sky ma racje lepiej dolozyc grosza i kupic cos porzadnego raz a porzadnie ale mysle ze z unidena bedziesz zadowolony przy dobrej antenie oczywiscie
  9. ja chodze tak jak pisalem na okraglo i jest git a co do tego radyjka recznego to nie polecam kumpel ma i strasznie szumi nie idzie go porzadnie ustawic
  10. Tu masz do wyboru do koloru http://allegro.pl/my_page.php?uid=3449667&p=2&p=0 ceny przytępne i a dobrze doradzą a polecam PRESIDENT HARRY II tanie nie jest ale ...... uniden to jest to samo lecz bez homologacji a cena nieporownywalna bo duzo nizsza Ale niestety wiekszy szumofon a jak ktoś z tego korzysta to ważny aspekt no musze sie niezgodzic ja chodze na okraglo z radyjkiem unidenem i jak masz dobrze wystroone to jest dobrze
  11. zasada jest taka ze jak kupujesz slabe radio to musisz zainwetowac w dobra antene i odwrotnie dobre radio mozna wziasc slabsza antenke
  12. Tu masz do wyboru do koloru http://allegro.pl/my_page.php?uid=3449667&p=2&p=0 ceny przytępne i a dobrze doradzą a polecam PRESIDENT HARRY II tanie nie jest ale ...... uniden to jest to samo lecz bez homologacji a cena nieporownywalna bo duzo nizsza
  13. mysle ze to dobra cena na gieldzie widzialem niedawno za 320 wiec chyba to dobra cena
  14. unidena mam ja i jestrem mega zadowolony a z ta legalnoscia jest tak ze jej nie maja to jest ta sama firma co prezident tylko uniden jest na stany produkowane i u nas nie maja chomologacji kupujesz na wlasne ryzyko ale kto ci to sprawdzi
  15. wszystko zalezy ile chcesz przeznaczyc na nie kasy
  16. czyli standarcik nic mnie nie ominelo :gwizdanie:
  17. nie nie bede czytal bo po co jak ty byles na bierzaco i i tak nie pamietaz
  18. z wieczorka mozecie mi przyblizyc o czym tam spamowaliscie wczoraj bo sorry ale nie chce mi sie czytac
  19. ty tam tyle tego masz ze 3 lata masz co odkrywac
  20. miron mozesz u mnie cos porezac jak ci sie nudzi np sciemnic szybki
  21. Wolisz żeby miało te kilka koni więcej i nie ważne że dymi :gwizdanie: takie trochę dziwne podejście ja bym wolał jednak mieć te kilka koni mniej i jeździć jak człowiek a nie robić zasłony dymnej [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 21:09_________________________________________________ no bo bywam tam ostatnio dziennie po robocie na fuhe tam jezdze do kumpla No tak trzeba spłacić lapka guru kasy nigdy za duzo
  22. no bo bywam tam ostatnio dziennie po robocie na fuhe tam jezdze do kumpla

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.