Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no i co z tymi zapisami na ten ogolnopolski
  2. z rana wreszcie wyspany
  3. no u mnie tez impreza sie skonczyla po 4.00 rano ale sie dokulalem na wlasnych nogach
  4. siemacie no a ja dopiero wstalem przed godzina nadrobilem troche forum i widze ze sie na skoki umawiacie powodzenia zycze ja bylem najwyzej na 22 pietrze na biurowcu w sosnowcu i bylem niezle osrany ze tak powiem
  5. siemacie ja juz w domu dzieki za dzisiaj spocik jak zawsze udany lecz ten byl ciekawszy bo z upalankiem podziekowania dla pucka i pitka za udostepnienie wozka do upalania :>
  6. witka no to i ja sie pisze na wypad w gory w kazdej chwili no i zaliczam sie do tych bogatrzych czyli dwie deseczki oczywiscie z moja tez troszke jezdzi podobnie jak ja
  7. rudi cos sie tak rozpisala
  8. Aleś wpadł na dobry pomysł że my na to wcześniej nie wpadli :polew: n9o widzisz co ty bys bezemnie zrobil
  9. siema z wieczorka piersze upalanie zaliczone jest niezle cza sie w piatek gdzies wybrac na spocie cos poupalac na sniegu co pany?
  10. poszukam jutro bo gdzieś tam mam zapisane to Ci podrzuce ok dzieki
  11. a telewizje tez ustawi :gwizdanie: bo jak tak to podeslij mi nr do niego
  12. jak ustawisz to zapraszam [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:28_________________________________________________a tak powaznie to nieznacie kogos z moich okolic co by to ustawil zaplace oczywiscie :gwizdanie:
  13. no wlasnie ustawilem mialem przez jakis czas i szlak trafil ustawienia ;( a tera bnie umiem znales chyba bede musial kogos zaprosic jakiegos fachure
  14. panowie umi ktos porzadnie n tv ustawic bo qwa mi sie spieprzyla jakosc dobrze by bylo miec te urzadzenie do ustawiania chyba co?
  15. no jak najbardziej spoko
  16. no czyli palenie fajek
  17. a co ty takiego trenujesz palenie fajek
  18. a ty rozowy to czemu nie na spocie w kato nie powinienes czasem nas reprezentowac co jest za co masz ten status na tym forum
  19. no to napewno bedzie miejsce przynajmniej na jakiegos mcdonald
  20. no ja z wiadomych przyczyn tez musze odpuscic ;(
  21. spadac medy do kato jechac a nie mnie tu denerwowac
  22. no cos kole tego najlepiej nic nie mowic [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 19:09_________________________________________________ale co najgorsze to to ze nic nie moge jesc przez dwie godziny jak ja to wytrzymam
  23. no i jestem zeba juz nie ma i bol jakby mniejszy ale jeszcze gepa bez czucia
  24. ............dentysta.......... no niestety cza sie czasami tam pokazac bo boli nie chce przestac wiec cza chwasta wyrwac[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 16:24_________________________________________________raczej na ruchanko to u niego nie licze ale na znieczulenie owszem spadam pozniej sie odezwe albo i nie
  25. siemacie wy to tematy znajdziecie wszedzie do spamowania a ja musze do dentysty na rwanko gibac ;( mysle ze mi da jakies znieczulenie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.