Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
parking pod intermarche o 18.00 pasuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no jasne zazdrosny troche sie zrobilem ze cie tak ci rozowi witaja :> Cześć i czołem, Witam cię z pochylonym czołem Damianie dimek specjalnie dla Ciebie od "landryna" żeby nie było że my teraz chamy jestesmy no nareszcie jakis rozowy sie ze zwyklym niebieskim przywital troche sie uspokoilem bo juz myslalem ze sie z nami nie kumplujecie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mysle ze knurow jest ok wiec dawajcie spotowicze do knurowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no jasne zazdrosny troche sie zrobilem ze cie tak ci rozowi witaja :> Cześć i czołem, Witam cię z pochylonym czołem Damianie no nareszcie jakis rozowy sie ze zwyklym niebieskim przywital
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
NOOOOOOO
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ni to musze tam na te statystyki popatrzec czy cie tam nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 13:15_________________________________________________ jak by było cieplej czemu nie no to cza bedzie sie zaszyc na jakiejs klatce schodowej
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie zaszyl sie gdzies w piwnicy zeby nie miec dostepu do zarcia przeciesz jest na diecie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty to masz somes wtyki w klubie cza bylo zaprosic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no jasne zazdrosny troche sie zrobilem ze cie tak ci rozowi witaja :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co ty majki na newbie jestes [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 13:06_________________________________________________egon nie masz tam jakiegos klubu w piwnicy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to dobrze ze bedzie ten ogolnopolski to sie napijemy czemy nie gdzie sie spotkamy zrobimy se w knurowie mini spota na jakims piwku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiecej pij % a nie jedz tyle to bedziesz sie ruszał i to węzykiem nie mam z kim pic bo moja nie pije albo poprostu za malo jak dla mnie
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze bedziesz prosil zebysmy przyjechali ale wtedy to nas nie licz ty niegoscinny kolego ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja nie wiem mialem z moja posiedziec :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Lista chętnych: 1. Krolu lista zamknięta :polew: ale z ciebie jest a ja nawet wiem gdzie podjechac
-
Spoty Katowice i okolice
Jak mnie moja puści to też podjadę Przecież rezanie to sama przzyjemność jak najbardziej przyjemnosc ale odpoczac tez trzeba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jak ze troche cza poswietowac na forum
-
Spoty Katowice i okolice
panowie przynajmniej sobie troche dychniecie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i jak tam panowie wybieracie sie na spota dzisiaj?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co zrobsz ktos musi pracowac zeby ktos swietowac mogl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zarcie na te swieta mnie zabije massakra ruszac sie nie idzie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty co patrikos wszystko przygotowane do wigilii
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jakze nabyte moze egon sie na nich kiedys pokaze :gwizdanie: