Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. somes zakladaj swoj klub :gwizdanie:
  2. somes nie daj sie zostan dalej niebieskim zrobimy tu porzadek na forum a po wozek mozemy jechac jak przyjedziesz nie ma sprawy to przynajmniej nie bede dymal z buta
  3. do 12.30 bede w domu potem jade na gliwice na jakies 2-3 godz wiec wpadaj a o 12.10 by Ci pasowało ? gdzie masz vaga ? spoko vaga mam w aucie bede szedl po niego ok 11.00 wiec wpadaj bede czekal w chacie
  4. do 12.30 bede w domu potem jade na gliwice na jakies 2-3 godz wiec wpadaj
  5. już wstałeś strach ominac nawet minute
  6. siemacie spamowicze z rana
  7. to sie ucz , ja Cisne spać nara nara
  8. ano bawie sie[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 01:41_________________________________________________ucze sie poruszania po forum
  9. noooo nareszcie[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:52_________________________________________________no to jak juz se wszystcy poszli to i ja sie odmelduje spac narazie
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kanar
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no pare dni temu zmieniliśmy lampki u Kędziora , także zbieraj tajle i działamy co do mocy to jesteś ograniczony jedynie kasą napisz mi ile chce wydać ja Ci napisze ile koni wyjdzie :> ja chce miec 200 co ty na to ile cza dac :gwizdanie:
  12. nie sam jo tyz tu jest jo wola jak jest trocha ciszy
  13. pucek a ty czasami nie masz jutro na 4.30 wstawac :gwizdanie:
  14. a tam zaraz moja wina chodzilo tylko o moj podpisik skromny
  15. zaluj krolu jaka jadka sie zrobila :gwizdanie: somes
  16. nareszcie sobie poszli kolorowych sie w watku najechalo ze hej dzisiaj spokojnie se popisac nie mozna bylo
  17. a zaczelo sie od usuniecia glupiego podpisu mnie i somesowi a tu patrz 100 stron przybylo
  18. Adam dziś gorączka po świąteczka, w pały ludziom bije bo jutro trza do roboty :> nie trzeba :gwizdanie:
  19. teraz to juz tylko pisac trzeba bo na czytanie nie ma czasu
  20. To ja już chyba nie jestem normalny, bo zamiast śledzić film to wciskam namiętnie F5 i gówno wiem z filmu... Ja byłem normalny aż nie dostałem pierwszego PW na tym forum dobre ty byles normalny :polew:
  21. Taaaa..., ty szczególnie. A zwą cię chodzący na krawędzi :polew:
  22. Wont mi stont ja jestem u siebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.