Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja mysle ze 17.00 na bp jest ok spokojnie sie tam dokulamy bez pospiechu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana dajcie znac knurowianie i o ktorej i gdzie sie spotykamy jadac do tego jastrzebia milego dnia zycze :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niezle sie bawia 2*R8
-
Spoty Katowice i okolice
co wy sie tam czepiacie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany spadam do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
j ana parapet bardzo chętnie :> ale troche lipton ze śniegiem No to musimy się kiedyś zorganizować... Teraz w Szczyrku tylko Golgota i Solisko po 30cm... jakby co to ja tez sie pisze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o :shocked: :shocked: zadko zagladalem a tu taki wypadek :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to przynajmniej uzupelnilem twoj zbior :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
slabe mowisz hmmm- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek mam dla ciebie lepszego linka i nie zebym tam byl :gwizdanie: www.shooshtime.com- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zamknij się... Drażliwy temat stylizator tego modelu sie spienil- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale widac lekkie objawy skruchy i postanowienia poprawy pierdzielisz że aż głowa boli no a mialem wyslac pw do huga a w takim razie to pierdziele nie bronie cie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale widac lekkie objawy skruchy i postanowienia poprawy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj somes widze ze zaczynasz robic w gacie :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e tam co ci moga zrobic :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes :polew: twardziel z gliwickich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie SoMeS :polew: gdybym nie jechał na zimowy to też bym tak robił :> a co boisz sie ze osobiscie na zimowym dokopia nie tylko kropkiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak myślisz to spróbuj na zimowym i zobaczymy czy w kwietniu będziesz miał Klubowicza nie no nie wszyscy maja taki talent do wlazenia w dupe :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pojda kropki w tym temacie cos mi sie wydaje :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ja tam sie kropkow nie boje nie maja na mnie haka a szacunek to sobie moge wyrobic i bez klubowicza - Spoty Katowice i okolice