Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Idź idź ograniczymy się do max 5 stronek spoko
  2. przyjdz pod mete ja tam bede
  3. :polew: o ten to nie wyrabia :polew:
  4. pisz i w miedzy czasie odswiezaj
  5. no nastaw se odswiezanie co 1 sekunde to dasz rade
  6. no tak pewnie nawet nie było :gwizdanie: my nie musimy pic zeby dobrze sie bawic wiec od dzisiaj Diman włącznie z zimowym nie pije :gwizdanie: :polew: no i to sie zgadza ja od 3 tygodni nic nie pilem
  7. no tak pewnie nawet nie było :gwizdanie: my nie musimy pic zeby dobrze sie bawic
  8. nie ma za co dwie cyferki mi sie za duzo nacislo ale bedzie na zas
  9. widze , najwolniejsze auto bo wszyscy już dawno powracali cza go usprawiedliwic odwozil nas do chaty
  10. bo wszystkie mi to powtarzają to mi się to utrwaliło [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:50_________________________________________________ jaką to ma średnicę? bo nie wiem jakie złączki zamawiać pogubiłem się wez se colsztok i zmierz co za problem
  11. długo niski byłem niedawno urosłem dopiero bo wcześniej to mi w trzecią nogę szło :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:48_________________________________________________Pucek Ty widziałeś tą rurke co brałem od BaQ nie? ty to musisz miec jakies kompleksy na tym punkcie bo ciagle do tego wracasz :gwizdanie:
  12. no to musiales bardzo male kupic
  13. no panowie ten wyjazd na narty musimy rozwazyc i jak tylko bedzie snieg sie wybrac
  14. kolego nie popierdul sobie Dimanku szerokości przyczepności i do zobaczonka i lustereczko dla ciebie somesku
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co tak slabo
  16. kolego nie popierdul sobie
  17. no ja mysle ze 17.00 na bp jest ok spokojnie sie tam dokulamy bez pospiechu mi tam pasuje 17.00 o 17 pasuje spotykamy sie na bp do zoba
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Mi nie chodzi o paliwo, tylko już mi się znudziły wypady ta furą i nie jaram się z takich przejazdów - muszę zrobić dzikie konie żeby ochota mi wróciła :gwizdanie: to kup se radyjko i bedzie ciekawiej [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:50_________________________________________________ ale pali ci to wozidelko mniej niz maluch :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:44_________________________________________________ po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... A skąd wiesz bo ty oprocz gliwic i knurowa sie nigdzie nie ruszasz :gwizdanie: Ta chciałbyś tylko ciekawe kto do Częstochowy jechał a to chyba po wyplacie bylo Dobra dobra nie każdy jeździ gnojowozem niektórzy muszą ciężko pracować żeby zarobić na paliwo [/quote ja ciezko pracuje a jakze a jezdze wiecej bo mam wlasnie gnojowoza
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale pali ci to wozidelko mniej niz maluch :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:44_________________________________________________ po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... A skąd wiesz bo ty oprocz gliwic i knurowa sie nigdzie nie ruszasz :gwizdanie: Ta chciałbyś tylko ciekawe kto do Częstochowy jechał a to chyba po wyplacie bylo
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... A skąd wiesz bo ty oprocz gliwic i knurowa sie nigdzie nie ruszasz :gwizdanie:
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i jak tam jedzieta do jastrzebia krolu i kezor a i

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.