Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Idź idź ograniczymy się do max 5 stronek spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przyjdz pod mete ja tam bede
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: o ten to nie wyrabia :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pisz i w miedzy czasie odswiezaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nastaw se odswiezanie co 1 sekunde to dasz rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tak pewnie nawet nie było :gwizdanie: my nie musimy pic zeby dobrze sie bawic wiec od dzisiaj Diman włącznie z zimowym nie pije :gwizdanie: :polew: no i to sie zgadza ja od 3 tygodni nic nie pilem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tak pewnie nawet nie było :gwizdanie: my nie musimy pic zeby dobrze sie bawic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ma za co dwie cyferki mi sie za duzo nacislo ale bedzie na zas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze , najwolniejsze auto bo wszyscy już dawno powracali cza go usprawiedliwic odwozil nas do chaty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo wszystkie mi to powtarzają to mi się to utrwaliło [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:50_________________________________________________ jaką to ma średnicę? bo nie wiem jakie złączki zamawiać pogubiłem się wez se colsztok i zmierz co za problem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
długo niski byłem niedawno urosłem dopiero bo wcześniej to mi w trzecią nogę szło :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:48_________________________________________________Pucek Ty widziałeś tą rurke co brałem od BaQ nie? ty to musisz miec jakies kompleksy na tym punkcie bo ciagle do tego wracasz :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to musiales bardzo male kupic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no panowie ten wyjazd na narty musimy rozwazyc i jak tylko bedzie snieg sie wybrac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo nas nie bylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego nie popierdul sobie Dimanku szerokości przyczepności i do zobaczonka i lustereczko dla ciebie somesku
-
Spoty Katowice i okolice
co tak slabo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego nie popierdul sobie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
drugi dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja mysle ze 17.00 na bp jest ok spokojnie sie tam dokulamy bez pospiechu mi tam pasuje 17.00 o 17 pasuje spotykamy sie na bp do zoba
-
Spoty Katowice i okolice
Mi nie chodzi o paliwo, tylko już mi się znudziły wypady ta furą i nie jaram się z takich przejazdów - muszę zrobić dzikie konie żeby ochota mi wróciła :gwizdanie: to kup se radyjko i bedzie ciekawiej [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:50_________________________________________________ ale pali ci to wozidelko mniej niz maluch :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:44_________________________________________________ po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... A skąd wiesz bo ty oprocz gliwic i knurowa sie nigdzie nie ruszasz :gwizdanie: Ta chciałbyś tylko ciekawe kto do Częstochowy jechał a to chyba po wyplacie bylo Dobra dobra nie każdy jeździ gnojowozem niektórzy muszą ciężko pracować żeby zarobić na paliwo [/quote ja ciezko pracuje a jakze a jezdze wiecej bo mam wlasnie gnojowoza
-
Spoty Katowice i okolice
ale pali ci to wozidelko mniej niz maluch :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:44_________________________________________________ po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... A skąd wiesz bo ty oprocz gliwic i knurowa sie nigdzie nie ruszasz :gwizdanie: Ta chciałbyś tylko ciekawe kto do Częstochowy jechał a to chyba po wyplacie bylo
-
Spoty Katowice i okolice
po kij się odzywasz jak nie jedziesz ... A skąd wiesz bo ty oprocz gliwic i knurowa sie nigdzie nie ruszasz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
i jak tam jedzieta do jastrzebia krolu i kezor a i