Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
ksiezyc w nowiu jak masz to mozesz nagrac mowi bo zmierz juz widziala
-
Spoty Katowice i okolice
nie loguje się do roota dodałem już kadu i inne użyteczne kod mam ale wyskakuje mi błąd.... sprawdzę tylko muszę wskoczyć - zmienić system, Diman przypomni mi w dzień spotu, pitek tez chce offica i zmierz nowy dla swojej, chcesz też ? o co ci tu chodzi bo nie czaje tego co tu napisales
-
Spoty Katowice i okolice
nie dzieki za swiatelka ale moje mi sie bardziej podobaja
-
Spoty Katowice i okolice
za czesciami do mojego padla
-
Spoty Katowice i okolice
dostaniesz całe a Tymon cos szpieguje i myśli jak to zrobic żebyśmy częstochowskich dzis nie przegonili [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________a Diman zas chyba przysnął nie spie ale troszke szperam
-
Spoty Katowice i okolice
krolu a moglbys mi wziasc na spota oczywiscie na katowice office 2007 oczywiscie jakas kopie
-
Spoty Katowice i okolice
miszka ty serio chcesz przegonic te czestochowskie bo wolasz tu wszystkich
-
Spoty Katowice i okolice
no bo juz myslalem ze ta awaria to tylko u mnie
-
Spoty Katowice i okolice
no jak juz mowilem bo ja tu jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no sie nie dziwie z twoja waga :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
tez go wypatrzylem
-
Spoty Katowice i okolice
no to dobrze zwolam chlopakow to ci ja wniosa przydało by się bo to 4 pietro a jeszcze windy nie ma co ty winde w lodówce chciałeś? ja jeszcze nawet niewidziałem 4 piętrowej lodówki no no ty to sobie żyjesz przecież nie będę sięgał na dolne półki, piwko samo winda podjedzie na moja wysokość :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
jaka cisza przeciez lekki spam idzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć Diman co tu tak cicho? wszyscy narty i deski smaruja
-
Spoty Katowice i okolice
no to dobrze zwolam chlopakow to ci ja wniosa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rudi
-
Spoty Katowice i okolice
może [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 20:28_________________________________________________ masz u mnie piwo spoko odbiore sobie na spocie we wtorek :> :gwizdanie: a co znowu cie nie bedzie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 20:30_________________________________________________ rudi
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
masz u mnie piwo spoko odbiore sobie na spocie we wtorek :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale posucha spamerow nie ma i nic sie nie dzieje kazdy sie chyba na te narty szykuje
-
Spoty Katowice i okolice
no bo ja tu przyszlem
-
Spoty Katowice i okolice
no i mody poszly sie jebac ;(
-
Spoty Katowice i okolice
a jak nie wstydz sie najwyzej mi na mody pozyczysz jak by mi braklo
-
Spoty Katowice i okolice
no i wlasnie bede musial do niego ktoregos dnia wpasc pogadac o robocie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
rezam ale zaczynam chyba od zewnetrznego wygladu czyli sprezyny -30 i sciema szybek narazie bo z tymi kucami to musze sie jeszcze porozumiec z fachurami