Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. :polew: jak on w to wlazl
  2. na narty? nie na narty tylko na spota
  3. rudi ma przyjechac z browarem cos pisala wiec moze podjedzie wkoncu
  4. nie mam jeszcze pomyslu na podpis :gwizdanie:
  5. ja 7.00 wiec troche se pospie
  6. statystyki mamy niezle
  7. no nic sie nie odzywales to zrezygnowalem ale jeszcze nic straconego jak ktos jest chetny to zrobimy spota w alpach Jak dla mnie nie widzę problemu. Mogę nawet coś zorganizować jak będę tam jeszcze na miejscu popytaj kto pyta nie bladzi O co mam popytać? co ile jaki termin i czemu tak drogo
  8. no nic sie nie odzywales to zrezygnowalem ale jeszcze nic straconego jak ktos jest chetny to zrobimy spota w alpach Jak dla mnie nie widzę problemu. Mogę nawet coś zorganizować jak będę tam jeszcze na miejscu popytaj kto pyta nie bladzi
  9. jedź z nami do Istebnej - bardzo podobnie no nie watpie szczegolnie ilosci sniegu
  10. no nic sie nie odzywales to zrezygnowalem ale jeszcze nic straconego jak ktos jest chetny to zrobimy spota w alpach
  11. a tu mialem jechac i zrezygnowal bo nie mam z kim jechac :wallbash: ;(
  12. pucek i nie szalej od razu bo moze sie to tak skonczyc
  13. na jakies 50/50 wiec mnie nie licz jak mi sie uda pojechac to pojade swoim P.S nie bede sie cis
  14. no wlasnie nie nie mialem czasu wczoraj ale mysle ze jak pojade to jutro jeszcze je dopieszcze :>
  15. no i tu ma najwiekszy problem bo u siebie ma tylko 4 grzane a epika liczy 12 :gwizdanie:
  16. a gregor nadrabia te 70 stron :gwizdanie:
  17. ano bialo chyba wam sie uda niezly dzien na nartach a ja jeszcze nic nie wiem ;(
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to pomalu jedz zeby kuku nie bylo milej jazdy
  19. witam cie majkelu no ja tam grubo nie mieze jak pokaze 200KM to bedzie git jak nie to tez i mowiesz ze na tych pompkach da rade bo mnie ostatnio zmartwiles[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:50_________________________________________________a masz plik do projektu jaro[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:51_________________________________________________dzieki :>
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema miszka juz spamujesz ty jestes niezwyciezony
  21. sky wrzuc to jeszcze raz bo ten link nie chodzi[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:19_________________________________________________oki dziala[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:19_________________________________________________slabo :>
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie z rana
  23. witam i ja dogi przykro slyszdec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.