Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
dobra spadam spac do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam spac do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
no to co spadam stad 400 peklo dziki bylo milo do nastepnego
-
Spoty Katowice i okolice
jak miszka bedzie mial czas
-
Spoty Katowice i okolice
a ja wezme miszke on mi pomoze dobrac graty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
polecam folie 3M Fx35 - na Pszczyńskiej w Gliwicach no wlasnie do nich mam zamiar sie udac
-
Spoty Katowice i okolice
rafal to sie do sklepu wybierz
-
Spoty Katowice i okolice
ale nie masz krolu zalaczonego skypa
-
Spoty Katowice i okolice
ja czemu tak sadzisz miszka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie boje sie ma pasc to padnie i bez rezania :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:15_________________________________________________czarna ale taka rozsadna
-
Spoty Katowice i okolice
zawsze pije 3 driny = 0.6 litra a te 150ml co zostaje to wale na exa przed snam [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:10_________________________________________________i tak pęka 0.7 żul
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zam Twoje plany są ambitne i co najważniejsze rozsądne sie zobaczy bo cos majkel mi pisal ze pompki nie daja rady musze do aligatora zadzwonic i zobaczyc co on powie[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:11_________________________________________________wiec narazie pojde chyba w zawias i sciema szyb
-
Spoty Katowice i okolice
mleka? hehe no chetnie
-
Spoty Katowice i okolice
to chyba i ja sie napije
-
Spoty Katowice i okolice
ja chyba nie dam rady nie poddawaj sie dzieki, że jestes ze mną [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________ja drina ale jeszcze widzę ekran no to ja sie nie dziwie ze nie dajesz rady jak ty driny walisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ty mi tu nie podskakuj patricos bo ja mam ambitne plany
-
Spoty Katowice i okolice
ja chyba nie dam rady nie poddawaj sie
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rezacz on rezacz chyba zartujesz
-
Spoty Katowice i okolice
a jakze teraz to im pokaze
-
Spoty Katowice i okolice
no i spadl z drzewa bedzie szyc twardziel
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ile bys nie kupila to i tak sie nie zmarnuje na spotach jest duzo piwoszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty pamietasz i tych listach na ten komplecik breloczek i dlugopisik ? dopisz tam mnie do śląskiej grupy [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 22:25_________________________________________________ pytanko mam kto piwko ostatnio stawiał? bo chciałabym wiedziec ile kupic na spota zeby nie zabrakło wez cala krate i bedzie git :gwizdanie: A ILE TO? CAŁA KRATA? 20 sztuk jak ma byc w butelce a jak chcesz w puszce to 24 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty pamietasz i tych listach na ten komplecik breloczek i dlugopisik ? dopisz tam mnie do śląskiej grupy [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 22:25_________________________________________________ pytanko mam kto piwko ostatnio stawiał? bo chciałabym wiedziec ile kupic na spota zeby nie zabrakło wez cala krate i bedzie git :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
że się powtórzę ja tez sie nie znam sorry