Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. somes bedziesz po mnie czy masz auto pod blokiem
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tu macie mapke http://muszkieterowie.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14&Itemid=16 zapraszamy
  3. ta czyli 18.30 inter marche knurow ktojeszcze doczyta to niech sie tez zjawi bedzie mega koksik moze do jakiej knjpy sie wybierzemy mapka dojazdu
  4. wiem że mam grube dupsko ale nie musisz tak tego na forum ogłaszać Diman, a co Ty na to jak byśmy potem zmontowali jakiś liter? :kox: az liter nie dam rady chyba bym sie zrzygal
  5. czyli egon pucek guru somes bish kopt pitek
  6. ja bede [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 17:30_________________________________________________no i somes ma racje do gliwic na spota i do kato raz w tygoniu jezdzimy i jest spoko to ty tez mozesz raz te grube dupsko ruszyc
  7. napisz wprost, nie chce mi się chciałem jechać i tak nie mam nic do roboty... no to dawaj a nie nawalaj nawet z kato bedzie delegacja
  8. no to doczytalem ale mi to dzisiaj opornie idzie f*ck widze ze bede jednak musial podjechac bo niezla frekfencja sie szykuje a juz mialem odpuscic ale moja obiadek szykuje wiec beda moze mi po obiedzie przejdzie
  9. chyba wszyscy mamy problemy ze swiadomoscia :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 15:03_________________________________________________ daj mi troche mis sie nie chce robic
  10. to w razie W powiesz ze znasz Boserona
  11. witam wkoncu sie podnioslem z lozka ale cos powoli dobija mnie kac kiler masakra no i jak cos to na spota sie pisze ale ino na chwilke i nie wiem czy autem bo faza za***ista jeszcze
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to wszystkiego co tam sobie zyczycie zeby sie spelnilo w tym nowym roku i szampanskiej zabawy :drunk: nie przesadza bo sie na dobre zapijesz
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jestem
  14. no to i ja dolaczam sie do zyczen wszystkiego co tylko sobie zapragniecie no i szampanskiej zabawy :drunk:
  15. a jakze wszystko wisi na wieszaku i czeka
  16. a ten co sprawdza nas wzrok czy co :gwizdanie:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale koles ma spust masakra
  18. http://www.animacje.krzysiek.biz/?f_6239
  19. spamer wrocil z roboty
  20. poniedziłek to jeszcze nie za późno żeby się dołączyć - a jak znam życie to jeszcze nie raz sie pojedzie ale liczymy że pojedziesz jak Cię znamy no nie wiem bo mialem teraz sporo urlopu miedzi swietami wiec moze byc lipa
  21. spoko wpadnij teraz na gliwice
  22. ja jak juz pisalem bede wiedzial w poniedzialek wiec lipa ;(
  23. ja mam bagaznik do awanta na 4 pary moge pozyczyc jak nie pojade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.