Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes bedziesz po mnie czy masz auto pod blokiem
-
Spoty Katowice i okolice
tu macie mapke http://muszkieterowie.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14&Itemid=16 zapraszamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ta czyli 18.30 inter marche knurow ktojeszcze doczyta to niech sie tez zjawi bedzie mega koksik moze do jakiej knjpy sie wybierzemy mapka dojazdu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem że mam grube dupsko ale nie musisz tak tego na forum ogłaszać Diman, a co Ty na to jak byśmy potem zmontowali jakiś liter? :kox: az liter nie dam rady chyba bym sie zrzygal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli egon pucek guru somes bish kopt pitek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bede [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 17:30_________________________________________________no i somes ma racje do gliwic na spota i do kato raz w tygoniu jezdzimy i jest spoko to ty tez mozesz raz te grube dupsko ruszyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
napisz wprost, nie chce mi się chciałem jechać i tak nie mam nic do roboty... no to dawaj a nie nawalaj nawet z kato bedzie delegacja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to doczytalem ale mi to dzisiaj opornie idzie f*ck widze ze bede jednak musial podjechac bo niezla frekfencja sie szykuje a juz mialem odpuscic ale moja obiadek szykuje wiec beda moze mi po obiedzie przejdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie to nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba wszyscy mamy problemy ze swiadomoscia :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 15:03_________________________________________________ daj mi troche mis sie nie chce robic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ham
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to w razie W powiesz ze znasz Boserona
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wkoncu sie podnioslem z lozka ale cos powoli dobija mnie kac kiler masakra no i jak cos to na spota sie pisze ale ino na chwilke i nie wiem czy autem bo faza za***ista jeszcze
-
Spoty Katowice i okolice
no to wszystkiego co tam sobie zyczycie zeby sie spelnilo w tym nowym roku i szampanskiej zabawy :drunk: nie przesadza bo sie na dobre zapijesz
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to i ja dolaczam sie do zyczen wszystkiego co tylko sobie zapragniecie no i szampanskiej zabawy :drunk:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jakze wszystko wisi na wieszaku i czeka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ten co sprawdza nas wzrok czy co :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ale koles ma spust masakra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.animacje.krzysiek.biz/?f_6239
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spamer wrocil z roboty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poniedziłek to jeszcze nie za późno żeby się dołączyć - a jak znam życie to jeszcze nie raz sie pojedzie ale liczymy że pojedziesz jak Cię znamy no nie wiem bo mialem teraz sporo urlopu miedzi swietami wiec moze byc lipa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko wpadnij teraz na gliwice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jak juz pisalem bede wiedzial w poniedzialek wiec lipa ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam bagaznik do awanta na 4 pary moge pozyczyc jak nie pojade