Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. siema pomalu leci kidy do nas wpadacie na spota
  2. a mowilem ci ze cie pojada z tymi lampami jak nie jest ori to zaraz sie napinaja :gwizdanie:
  3. nara pucek baw sie dobrze tylko sie czego nie nabaw :gwizdanie:
  4. nie no na tym b5 to serio wiesniacko wygladaja a i na tym b7 tez nie za bardzo wiec egon tak jak chlopaki pisza wal w ori swiatla i bedzie dobrze
  5. egon kup sobie takie bo tez jestem ciekaw jak to na aucie bedzie wygladalo :gwizdanie:
  6. glowni spamerzy z gliwickich tu sie przeniesli
  7. egon zakładaj - zawsze możesz na zloty tyłem przyjeżdżać tylem na ledach :polew:
  8. no i mowilem egonowi zeby sie nimi nie chwalil bo go pojedziecie :gwizdanie:
  9. no to jest jakies wyjscie :polew:
  10. skad on wezmie fele w kolorze kosci sloniowej
  11. no i sie podlaczylem u tesciowej :gwizdanie: a mialem pobyc z tesciami a tu ups forum :gwizdanie:
  12. spoko mam wtyki u tesciowej wiec luz nic mi nie grozi a co do tego wyjazdu do NL to spoko jestesmy umowieni spoko impreza [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 13:36_________________________________________________dobra spadam pozniej sie odezwe wezme kompa do tesciowej :gwizdanie:
  13. no a ja dopiero smigam na obiad dzisiaj do tesciowej :gwizdanie:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    krolu ale ty pogromca jestes
  15. siemano z rana widze ze sie nocne klimaty wlaczyly ale jak bedziecie jechac na te imprezy to ja tez sie pisze
  16. dobra ja spadam do jutra
  17. narka [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 22:35_________________________________________________czyli spot SG kiedy najblizszy? za 2 tygodnie[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 22:37_________________________________________________ takiemu to dobrze a nas to nie zaprosił - my to te bee kumple wlasnie tak sie cicho dlatego pozegnal zeby mu sie nie wbic na impreze
  18. ty miron a dorota wie
  19. no somes czytaj co ty sobie jaja robisz :gwizdanie:
  20. wy to mendy jednak jestescie :polew:
  21. no mogl wpasc dzisiaj na spota i postawic
  22. no ucichlo bo ja poszedlem sobie zarcie zrobic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.