Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rana no powiem ci ze to niebo a ziemia na tych lampkach jeszcze tylko porzadnie ustawic bedzie mega to na wyjeździe do Częstochowy Diman prowadzi :polew: no bynajmniej ja przed nim nie jade :polew: ty sie miszka nie martw juz nie swieca po oczach a co dopiero jak beda ustawione
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rana no powiem ci ze to niebo a ziemia na tych lampkach jeszcze tylko porzadnie ustawic bedzie mega
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiec wrocilem do domu po rezanku fura wyglada mega kox jak dla mnie oczywiscie jutro jak umyje to wrzuce pare fotek co do tych plastikow to sie jeszcze pomysli czy pojda w czarne ale mysle ze kupie jeszcze jedne i beda w zaleznosci od nastroju i imprezy czarne i srebrne no i oczywiscie WIELKIE DZIEKI DLA PUCKA ZA WYREZANIE DLA MNIE BIXENONKA DLA MNIE JESTES WIELKI DALES RADE :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: no i oczywiscie podziekowania dla GREGORA za pomoc i wsparcie techniczne no i oczywiscie udostepnienie garazu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon - h u j n i a to pisał Pucek :>[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 15:26_________________________________________________Diman - wiocha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przesyłamy kilka fotek z prac, teraz składanie i oficjalne foty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana dzisiaj rezanko xenonow i bedzie wkoncu kompletny wozek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cze pany ja juz tez dojechalem dzieki za impre podziekowania dla pitka za zalatwienia miejcowy mironowi za mozliwosc przymiarki felunku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to uwazej tam na siebie spokojny szychty ci zycza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co Czester, nie ma kolacji dzisiaj??? obstawiam taką listę: Pucek, Guru, Piter, Dogi, Czester, Gregor, Miron, Diman, Królu to są pewniacy, a reszta? Pelex? Arek? Egon? Miszka? skydiver? jak widać, to 8 osób jest na bank Siema ja zobacze jak bede sie czuł bo teraz na L4 siedze :gwizdanie: egon nie sciemniaj po ostatnim spocie twoja cie niechce poscic ona niejest moja to kumpela Egon woli z kolegami do kina chodzić a ty pitek skad wiesz byles z nim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co Czester, nie ma kolacji dzisiaj??? obstawiam taką listę: Pucek, Guru, Piter, Dogi, Czester, Gregor, Miron, Diman, Królu to są pewniacy, a reszta? Pelex? Arek? Egon? Miszka? skydiver? jak widać, to 8 osób jest na bank Siema ja zobacze jak bede sie czuł bo teraz na L4 siedze :gwizdanie: egon nie sciemniaj po ostatnim spocie twoja cie niechce poscic ona niejest moja to kumpela nie no egon nie musisz sie jej wstydzic byla bardzo ladna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty to tez jest dobre [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:14_________________________________________________ a co Czester, nie ma kolacji dzisiaj??? obstawiam taką listę: Pucek, Guru, Piter, Dogi, Czester, Gregor, Miron, Diman, Królu to są pewniacy, a reszta? Pelex? Arek? Egon? Miszka? skydiver? jak widać, to 8 osób jest na bank Siema ja zobacze jak bede sie czuł bo teraz na L4 siedze :gwizdanie: egon nie sciemniaj po ostatnim spocie twoja cie niechce poscic [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:15_________________________________________________ pucek ciebie jak sa dziewczyny to nawet nie pytam jakby cza bylo to bys urlop wziol
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pizzeria jest mala cztery stoliki w srodku miesci sie na ul. wieczorka pizzeria piccolo ale zarcie wysmienite jadlem tam i pizze i placka po wegiersku wszystko dobre jak chcesz zadzwonic to jest nr 032 3333334 warto[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:08_________________________________________________moze do tego PRL'U bysmy sie w koncu wybrali juz tyle razy byla o tym gadka [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:09_________________________________________________bedzie i zarcie i browar i d*py :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem wiem pucek ale no niestety ja nie dostane juz wolnego bo jako jedyny wykorzystalem juz prawie caly
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
s line bez xenona tez bedzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 18:12_________________________________________________i na wszelki wypadek mam ulotke z wysmienitej pizzeri z gliwic we wtorek sie tam stolowalem pizza byla zaj...sta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczorka co do tego wypadu do knajpy to jest git jestem za
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie u mnie fura juz wrocila do formy dzisiaj jeszcze odgrzybilem i napelnilem klime w sobote pucek rezacz podlaczy mi xenonek i mozemy sie wozic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co do tego wyjazdu w srode do bb to ja nie dam rady bo musialbym wyjechac dopiero o 18 albo 18.30 z chaty czyli niezle zapozno wiec odpada mysle ze jak juz to ta sobota bedzie najodpowiedniejsza bynajmniej dla mnie wiec kombinujcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman nie możesz być jednocześnie Osiołkiem i Marią a zapomnialem ze mi jeden angarz juz zalatwiles
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i ja dopiero teraz sie dowiaduje mirek myslalem ze dobrze zyjemy i o takich fuchach mowisz mi pierwszemu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tu nie ma podjazdow tu sa same bloki :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a dzieki dzieki troszke ja na swieta przetarlem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Znów gej party :thumbdown: no wlasnie nie bo tam jets tez dyska i moze byc niezle- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mysle ze ta ruda slaska czyli plaza to chyba bedzie najlepsza- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
m0oze kryminal herkules puaroo - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE