Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek wyslij mi ten link gdzie jest wszystko o xenonach bo musze ogarnac temat vaga za cholere nie moge tego znalesc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a i pucek rozejrzyj temat jutro tych moich xenonow jak bedzie trzeba to ci te padlo zostawie na jeden dzien to se poupalasz troche oczywiscie na rozgrzanej turbinie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ceny tych opon mnie powalaja wole jednak moj pakiet maly chinki rozmiar na lato i ori pakiet na zime [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 10:28_________________________________________________no i widze ze 999 zaczolem bedzie dzisiaj 1000 jak nic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem wiem skromnosc to podstawa ale ode mnie wielki szacun razaczu :notworthy: :notworthy: a drl'a i tak opanuje ale mysle ze mi pomozesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jestem po rezaniu wszystko zaswiecilo na autku pucek zrobil robote jak nalezy nalezy mu sie tytul REZACZA ROKU 2009 raz jeszcze dzieki pucek za przygotowke narazie ale zawsze to do przodu :> a i bananik na twarzy byl niezly jak ten bixenon ruszyl[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 16:47_________________________________________________no i szykuj sie juz na rezanie tego drl'a bo to tez musi ruszyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rana no wczoraj sie juz nie pojawilem bo jak juz pucek wspominal obiecalem co nieco mojej a niech ma cos z zycia no i oczywiscie tu macie zdjecie z jazdy puckowej moim padlem nie omieszkalem zrobic fotki :> gibam do pucka dzisiaj zobaczymy co da sie z tym ksenonem zrobic moze cos wypali albo cza bedzie nowe kupic [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 08:04_________________________________________________ ja moge napisac dokladnie to samo nadrobienie zaleglosci zajelo mi tylko 45 min co te eS-ki sa takie tanie ta niebieska nie jest to ta w ktorej turbawki nie chodza? Diman pieknie autko wyglada ale ja bym jeszcze tylna dokladke dal w kolor :> tez o tym myslalem ale wydaje mi sie ze za duzo by bylo tego srebrnego troche by sie to zlalo z reszta blotnika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witajcie z wieczorka wreszcie ten spam opanowalem graty fury czester jak oczywiscie to jest twoje co do impry na ta 1000 to jak najbardziej tylko bez wynoszenia a co do mojego wozidla to sie jeszcze klapa suszy dopiero jutro bedzie wiec moj przyjazd na spota stoi pod znakiem zapytania moze troche pozniej wjade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poczekamy az podjedzie na spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka z wieczorka no to chwal sie co tam kupil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyslij pw do darka ma nick d4rk z nim musisz gadac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka z rana zycze milego dnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam bo musze odespac te pare browarkow do jutra jakos mnie rzuca na tym stolku do jutra narty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wsiadaj do swojego wozidla za jakies 2 godziny tu jestes pewnie bedzie jeszcze otwarte
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale powiem wam ze ta jelenia gora jest wporzo wlasnie wrocilem z pubu metamorfoza bylo wporzo pare fajnych dziewczat bylo...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mysle ze jak nic sie nie spierdzieli to sie pojawie na nastepnym spocie moim padlem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co ja mam pisac o robocie wam nie bede pisal bo sam mam jej dosyc wiec o czym padlo mi padlo wiec nie ma o czym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja tam sie postaram chociaz na chwilke zawitac z walizami :> ale znowu bede musial z mironem wracac jak mnie zabierze oczywiscie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazie na delegacji jestem i wozek czeka na mnie w garazu bede dopiero na weekend sie z nim bawil takze jest szansa ze na przyszly spocik nim juz bede jak nic sie nie spieradzieli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczorka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wieze :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki miron mysle ze jeszcze w tym tygodniu skorzystam z twojej niepozornej propozycji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no u mnie wszystko wporzadku wycenili mi te auto do konca wkoncu mozna sie zabrac za porzadne rezanie ale jak pytacie ile to jeszcze nie wiem bo nie mam dostepu do konta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja bede napewno :gwizdanie: jak zwykle wpadne z torba podrozna :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie dziewczynki z wieczorka