Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano wreszcie nadrobilem idziecie jak cholera widze ze sie pic chce no i spam okrutny sie tu robi szkoda czasu na czytanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam trasa zaliczona zonka odwieziona spi sobie smacznie i dobrze :gwizdanie: no i oczywiscie podziekowania za spota bylo mega zaje....scie podziekowania dla pucka i mirona za dotrzymaniu mi towarzystwa w trasie do wroclawia ogolnie zrobione 600km wiec niezle samochod sie spisuje bardzo dobrze tylko sie cieszyc wiec ide spac bo cza jutro wstawac rano do roboty narazie[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 01:57_________________________________________________pucek idz spac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poznalem cie jak zes podniosl reke bo nie patrzalem ci do wozu a poza tym biles paskiem to nawed mi auto nie podpadlo wiec nie masz sie co dziwic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to tak jak juz kiedys mowilem zrobi sie mega sciganko na autobanie [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 11:32_________________________________________________majkel a co z toba jedziesz grubo bylo wczoraj na weselu czy spokoj Ja dopiero oko podniosłem i na 100% nie jade bo jeszcze widzę 2 kierownice w aucie no i jeszcze mi q***wa na 15 wypadł obiad u teściowej Także chłopy udanego spota i zachowywać mi sie tam no to sie tam u tej tesciowej nie przejedz no szkoda diman nie mam ani apetytu ani ochoty tam iść, myślałem że spokojnie w domu bede sie z kacem meczył i tak mi niedziela minie a tu prosze mamusia sie odezwała no stary jak mamusia sie odezwala to nie mozesz jej zawiesc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to tak jak juz kiedys mowilem zrobi sie mega sciganko na autobanie [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 11:32_________________________________________________majkel a co z toba jedziesz grubo bylo wczoraj na weselu czy spokoj Ja dopiero oko podniosłem i na 100% nie jade bo jeszcze widzę 2 kierownice w aucie no i jeszcze mi q***wa na 15 wypadł obiad u teściowej Także chłopy udanego spota i zachowywać mi sie tam no to sie tam u tej tesciowej nie przejedz no szkoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazie do zobaczenia
-
Spoty Katowice i okolice
no ja juz wszystko wyprasowane i wykrochmalone mam wiec z tym azugiem to nie glupi pomysl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to tak jak juz kiedys mowilem zrobi sie mega sciganko na autobanie [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 11:32_________________________________________________majkel a co z toba jedziesz grubo bylo wczoraj na weselu czy spokoj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
napisane ze bedziemy startowac o 14.00 ale znajac zycie to bedzie lekkie spoznienie zanim sie wszyscy zjada takze mysle ze zdarzysz dojechac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli ma sie rozumiec ze dales rade lecisz z nami arek to spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w tym wielkim dniu jakos spac nie moge
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no a jakze cala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
........no to ja wole jechac z kempingiem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witojcie ponownie fura gotowa do wyjazdu umyta i plyny uzupelnione wiec mozna ruszac :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim dopiero sie podnioslem z wyrka ale przynajmniej wkoncu sie wyspalem no i oczywiscie gonie do garazu myc furke jutro musi wygladac wkoncu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zgadza sie do czerwionki do rokaru nie jedzcie maszyne maja nie ustawiona i wyszlo mi 20 KM mniej niz normalnie bylo a co do mojej zonki to zabieram ja co bedzie siedziec w domu w niedziele niech sobie wyskoczy na sklepy a ja do wozu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzisiaj widze spokoj jest na forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczorka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no moze i masz humorek ale nic chyba nie wyrwales bo cos ci szybko poszlo :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze dobrze bo przynajmniej nie musze nadrabiac za duzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale tam gdzie można [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 22:19_________________________________________________ [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 22:20_________________________________________________Pucek ile razy musisz tankować w drodze do SC ? ja mysle ze ze 4 minimum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no moze i z glowa ale szybko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzisiaj sobie trase zasponsorowalem do wadowic z firmy wszystko chodzi w jak najlepszym porzadalu wiec mozemy szalec na czewe spalenie 5.5 l/100 niezle :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie dziewczynki nadrobilem z czytaniem masakra widze ze czewa rusza pelna para czuje juz te przepychanki na drodze [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 21:56_________________________________________________ to pewnie o niego chodzilo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie dziewczyny zwolnijcie bo nie nadanrzam czytac bylem u krola na dzielni dzieki za plyte wszystko chodzi w porzadalu no i bylem w kinie na 2012 film pierwsza liga polecam efekty bardzo fajne no i troche chwyta za serce