Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. siemano wreszcie nadrobilem idziecie jak cholera widze ze sie pic chce no i spam okrutny sie tu robi szkoda czasu na czytanie
  2. witam trasa zaliczona zonka odwieziona spi sobie smacznie i dobrze :gwizdanie: no i oczywiscie podziekowania za spota bylo mega zaje....scie podziekowania dla pucka i mirona za dotrzymaniu mi towarzystwa w trasie do wroclawia ogolnie zrobione 600km wiec niezle samochod sie spisuje bardzo dobrze tylko sie cieszyc wiec ide spac bo cza jutro wstawac rano do roboty narazie[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 01:57_________________________________________________pucek idz spac
  3. poznalem cie jak zes podniosl reke bo nie patrzalem ci do wozu a poza tym biles paskiem to nawed mi auto nie podpadlo wiec nie masz sie co dziwic
  4. no to tak jak juz kiedys mowilem zrobi sie mega sciganko na autobanie [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 11:32_________________________________________________majkel a co z toba jedziesz grubo bylo wczoraj na weselu czy spokoj Ja dopiero oko podniosłem i na 100% nie jade bo jeszcze widzę 2 kierownice w aucie no i jeszcze mi q***wa na 15 wypadł obiad u teściowej Także chłopy udanego spota i zachowywać mi sie tam no to sie tam u tej tesciowej nie przejedz no szkoda diman nie mam ani apetytu ani ochoty tam iść, myślałem że spokojnie w domu bede sie z kacem meczył i tak mi niedziela minie a tu prosze mamusia sie odezwała no stary jak mamusia sie odezwala to nie mozesz jej zawiesc
  5. no to tak jak juz kiedys mowilem zrobi sie mega sciganko na autobanie [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 11:32_________________________________________________majkel a co z toba jedziesz grubo bylo wczoraj na weselu czy spokoj Ja dopiero oko podniosłem i na 100% nie jade bo jeszcze widzę 2 kierownice w aucie no i jeszcze mi q***wa na 15 wypadł obiad u teściowej Także chłopy udanego spota i zachowywać mi sie tam no to sie tam u tej tesciowej nie przejedz no szkoda
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ja juz wszystko wyprasowane i wykrochmalone mam wiec z tym azugiem to nie glupi pomysl
  7. no to tak jak juz kiedys mowilem zrobi sie mega sciganko na autobanie [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 11:32_________________________________________________majkel a co z toba jedziesz grubo bylo wczoraj na weselu czy spokoj
  8. napisane ze bedziemy startowac o 14.00 ale znajac zycie to bedzie lekkie spoznienie zanim sie wszyscy zjada takze mysle ze zdarzysz dojechac
  9. czyli ma sie rozumiec ze dales rade lecisz z nami arek to spoko
  10. w tym wielkim dniu jakos spac nie moge
  11. ........no to ja wole jechac z kempingiem :gwizdanie:
  12. witojcie ponownie fura gotowa do wyjazdu umyta i plyny uzupelnione wiec mozna ruszac :>
  13. wszystkim dopiero sie podnioslem z wyrka ale przynajmniej wkoncu sie wyspalem no i oczywiscie gonie do garazu myc furke jutro musi wygladac wkoncu
  14. zgadza sie do czerwionki do rokaru nie jedzcie maszyne maja nie ustawiona i wyszlo mi 20 KM mniej niz normalnie bylo a co do mojej zonki to zabieram ja co bedzie siedziec w domu w niedziele niech sobie wyskoczy na sklepy a ja do wozu
  15. dzisiaj widze spokoj jest na forum
  16. no moze i masz humorek ale nic chyba nie wyrwales bo cos ci szybko poszlo :gwizdanie:
  17. dobrze dobrze bo przynajmniej nie musze nadrabiac za duzo
  18. ale tam gdzie można [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 22:19_________________________________________________ [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 22:20_________________________________________________Pucek ile razy musisz tankować w drodze do SC ? ja mysle ze ze 4 minimum
  19. no moze i z glowa ale szybko
  20. dzisiaj sobie trase zasponsorowalem do wadowic z firmy wszystko chodzi w jak najlepszym porzadalu wiec mozemy szalec na czewe spalenie 5.5 l/100 niezle :gwizdanie:
  21. siemacie dziewczynki nadrobilem z czytaniem masakra widze ze czewa rusza pelna para czuje juz te przepychanki na drodze [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 21:56_________________________________________________ to pewnie o niego chodzilo
  22. siemacie dziewczyny zwolnijcie bo nie nadanrzam czytac bylem u krola na dzielni dzieki za plyte wszystko chodzi w porzadalu no i bylem w kinie na 2012 film pierwsza liga polecam efekty bardzo fajne no i troche chwyta za serce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.