Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fotki fajne szczegolnie ta grupowa jest spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty sie nie martw ja sie jeszcze z toba sprobuje po moim chipie jak bedzie wszystko wporzadku no bo ty jedziesz na chipa w przyszlym roku dopiero
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja tez juz przyjechalem no ale to akurat nie jest jakies zdziwienie jechalem najszybszym na gliwickich wielkie dzieki miron za podwózke a co do dzisiejszego dnia to dziekuje wszystklim bylo super takie spoty to cza jak najczesciej robic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie panowie troche problemow z czytaniem forum czasu malo ale nadrobione wyjazd widze jeszcze nie zdecydowany ale mysle ze ostatecznie dogadamy to na spocie do zobaczenia wieczorem milego dnia zycze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam dla mnie tez to jest obojetne jak bedzie paintball to dobrze i na odwrot tylko kumpla cza bedzie odstawic bo on raczej plywac nie bedzie chorowitek jeden z niego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek widze ze sie zestresowales nieco ty sie nie denerwuj handlarzom tego auta nie oddawaj bo cie z kasy okradna klient sie bez problemu na niego znajdzie bo wyglada bardzo dobrze tak jak gregory mowil jeszcze za krotki czas sobie dales zeby go sprzedac poczekaj a zobaczysz ze beda sie o niego bili
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty sie o moje konie nie martw z tygodnia na tydzien bedzie ich wiecej a co do twojego wozidelka to jak bedziesz przejezdzal obok handlarzy to oni sie akurat w druga strone odwroca zebys czasami sie do nich nie odezwal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek sam go nie chciales a chcesz go wcisnac jakiemus biedakowi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka pany widze ze sie temat MC rozwinal troszeczke no i pelex gratulacje zonki ladna kobietka :gwizdanie:
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
nie jestesmy zainteresowani bo sa solidniejsze firmy na rynku od waszej trudno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki za linka baw sie dobrze w tym twoim dniu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no co zrobisz forum na pierwszym miejscy :>[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 01:17_________________________________________________no spadam narazie do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja owszem za toba wyskocze ale to dopiero po programie tera nie mam odwagi jeszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i ja tez juz z parkingu wrocilem no i musze powiedziec ze nawet to puckowi jedzie niezle ale to wyprzedzanko tego tira to bylo juz przegiecie troche pucek musisz przyznac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dla pucka by sie nie nadal bo nie ma Q wiec odpada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to i ja sie przywitam w dosc nietypowej porze jak dla mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cos mi sie wydaje ze ten chip mnie jeszcze troszke bedzie kosztowal wiecej bede musial z jeleniej gory wrocic z roboty na swoj koszt [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 22:28_________________________________________________i wrocic po chipie spowrotem ale przynajmniej sie sprawdzi porzadnie na autobanie ten program
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczorka no i sie zapisalismy na chipa sami z majkim zrobimy sobie indywidualnego no i zobaczymy ile ta moja fura ma tych koni czy rzeczywiscie te 125KM czy koles zle ustawil ta hamownie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pany z wieczorka no mobilizowac sie na tego chipa bo zima nas zastanie a co niektorzy na nia czekaja brryyyyyy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
skrecales i swiatla sie skrecaly tez czy co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty po czym zes to poznal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co wy tak tymi kapeluszami ruszacie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja moze sobie posty nabilem ale w konkretnej sprawie a nie w witaniu ludzi w newbie :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z wieczorka majki jak tam nasz chip poowysylales jakies pw do ludzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no panowie musze was opuscic czas sie legnac i .................. no to do jutra