Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy072

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy072

  1. Witam! Mam problem z cieknaca pompa! Mianowicie nie poci sie ani od gory ani z bocznych zaslepek ale tam gdzie wychodza przewody do wtryskow! i wszystkie te wyjscia jak i miejsce na nastawnik czy cos takiego jest suche! kapie od dołu jak jest ta fasolka regulacyjna i gdy jest zimny to dosc ostro kapie a jak sie rozgrzeje to mniej! POMOCY! z tego co czytalem to naprawde potraficie fahowo pomoc! czy musze wyjmowac pompe aby to uszczelnic? jak dam rade to dołacze fotki! prosze o pomoc! [br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 16:59_________________________________________________[ftp=ftp://[/ftp]file://localhost/E:/moje%20zdjęcia/1.JPG file://localhost/E:/moje%20zdjęcia/3.JPG file://localhost/E:/moje%20zdjęcia/4.JPG //localhost/C:/Documents%20and%20Settings/magazynier-b.INTERHOME/Pulpit/1.GIF
  2. Witam! jeśli kogoś interesują zamienniki to ja namierzyłem firmy ABAKUS-grzane w różnych hurt.moto np. inter cars 50zł sztuka a to numerki ;AB039GH-R prawe a lewe AB039GH-L
  3. siwy072 odpowiedział(a) na siwy072 temat w 1.9TDI
    Właśnie sie doszukałem co to ten "PSJ"-i jeśli żeczywiście to styl jazdy jest tego powodem to nie moja wina bo autko nabyłem niecały miesiąc temu i juz miało ten objaw! a podpiełem go pod VAG 5053 ale błędów silnikowych nie pokazał żadnych tylko 65535
  4. siwy072 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Serdecznie mam mały problem z moim audikiem; mianowicie do trzech tyś. obr. auto się wkręca bardzo dobrze, przy trzech jest objaw jag by mu brakło paliwka trwa to około dwie sekundy po czym auto znów ciągnie. dodam ze dzieje sie tak gdy wciskam pedał prawie do końca a gdy powoli auto ciągnie od dołu do góry ok! Prosze o podpowiedż!
  5. Witam wszystkich serdecznie! jestem nowy więc stawiam swój "pierwszy krok"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.