wkkam

O wkkam

Osiągnięcia wkkam

Reputacja

1. Witam serdecznie klubowiczów. Pilnie poszukuję adresów ''składów'' z blacharką do naszych ulubionych autek w okolicach Wrocławia. Może macie koledzy jakieś doświadczenie w rozmowach z blacharzami, bo mój chce kupować kompletne drzwi a nie robić przekładkę mechaniki. Ja nie wiem czy jest to normalne, czy tylko jego wygodnictwo moim kosztem. /kompletne są 400pln droższe od samych blach/, a potrzebuję drzwi lewe przód i tył oraz lewy przedni błotnik i zderzak przedni - kupa roboty. Proszę o wyrozumiałość. POZDROWIENIA.
  2. wkkam: witam wszystkich klubowiczów. jestem pechowym posiadaczem audi a4 avant 2.5 tdi z 2000r. pechowym, ponieważ następnego dnia po podpisaniu umowy, wjechał we mnie dźwig i blacharka jest do kapitalki. pozdrowienia.