-
CYCEK997 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam kolegę w srebrnej B5 na blachach RKL na ul. Warszawskiej ok godz. 8
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdro dla pacjenta w szarej/grafitowej B6 AVANT widzianego na rondach koło autostrady w Rudnej ( koło godz 23:20). Przepuszczałem cię
-
B7 CYCEK997
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
to zapewne był tomekhxc
-
Przyciemnianie szyb.
troche nie w pore no ale.. DARKFOL - przyciemnianie szyb rzeszów, mielec, tarnobrzeg, stalowa wola, kolbuszowa, nowa dęba, hadykówka robilem u nich polecam i godna cena ja też u gościa robiłem i jestem w 100 % zadowolony, Tanio, szybko, profesionalnie
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
ciemne b5 Rzeszów ul. Lwowska koło godziny 21 24.02.2012 (to był piątek ) (KNS 32... ) naklejka klubowa na klapie (wyprzedzaliśmy się na wzajem )
-
[B5 1Z] NIE DZIAŁAJĄCE KIERUNKOWSKAZY ( AWARYJNE DZIAŁAJĄ)
kolego PRODI55 ja mam 95 przed liftem ale już naprawione i wszystko hula jak fabryka pisze. tak jak kolega Magicbattle pisał to była wina manetki :hi:
-
[B5 1Z] NIE DZIAŁAJĄCE KIERUNKOWSKAZY ( AWARYJNE DZIAŁAJĄ)
dzięki wielkie kolego w poniedziałek biorę sie za sprawdzenie manetki
-
[B5 1Z] NIE DZIAŁAJĄCE KIERUNKOWSKAZY ( AWARYJNE DZIAŁAJĄ)
Długie działają i przy zamykaniu i otwieraniu kierunki też błyskają
-
[B5 1Z] NIE DZIAŁAJĄCE KIERUNKOWSKAZY ( AWARYJNE DZIAŁAJĄ)
bezpieczniki sprawdzone i wymieniony włącznik awaryjnych i dalej to samo
-
[B5 1Z] NIE DZIAŁAJĄCE KIERUNKOWSKAZY ( AWARYJNE DZIAŁAJĄ)
Koledzy mam taki problem gdyż w mojej niuni zepsuły się kierunkowskazy, ale awaryjne działają bez zarzutu. gdy włączę kierunkowskaz obojętnie który przekaźnik w przerywaczu za włącznikiem awaryjnych wariuje, co może być przyczyną takich objaw Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI :hi:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Można by ogarnąć jakiegoś spota
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Żyjemy jeszcze
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
koledzy jak możecie to wrzućcie jakieś zdjęcia z tego spotkania niedzielnego ogólnie spocik był OK tylko mogliśmy wcześniej to zrobić i zrobić przejazd po mieście a później się do zdjęcia ustawić. przynajmniej ja tak myślę
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
można koło bogacza albo koło stadionu w klb. podejżewam że w niedziele tam żadnych aut nie będzie bo chyba się nie szykuje żadna impreza na stadionie