Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] NIE DZIAŁAJĄCE KIERUNKOWSKAZY ( AWARYJNE DZIAŁAJĄ)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam taki problem gdyż w mojej niuni zepsuły się kierunkowskazy, ale awaryjne działają bez zarzutu. gdy włączę kierunkowskaz obojętnie który przekaźnik w przerywaczu za włącznikiem awaryjnych wariuje, co może być przyczyną takich objaw

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

bezpieczniki sprawdzone?

Opublikowano
  • Autor

bezpieczniki sprawdzone i wymieniony włącznik awaryjnych i dalej to samo

Opublikowano

sprawdzenie manetki. a masz centralny? blyska ci przy zamykaniu i otwieraniu? dlugie ci dzialaja?

Opublikowano
  • Autor

Długie działają i przy zamykaniu i otwieraniu kierunki też błyskają

Opublikowano

zostalo sprawdzenie manetki. znajdz piny ktore odpowiadaja za kierunki bylo gdzies na forum i sprawdz czy prad do nich dochodzi. albo podmien manetke

Opublikowano
  • Autor

dzięki wielkie kolego w poniedziałek biorę sie za sprawdzenie manetki

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nie wiem jak u ciebie ale u mnie sa osobno przerywacz do awaryjnych i kierunkow tez tak mialem awaryjne spoko a kierunki nie chodza odgialem lekko przerywacz od kirunkow i hulaja bez problemu 99 po lifcie

Opublikowano
  • Autor

kolego PRODI55 ja mam 95 przed liftem ale już naprawione i wszystko hula jak fabryka pisze. tak jak kolega Magicbattle pisał to była wina manetki :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: nie ma za co
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kolego jak odgiąłeś ten przerywacz mam taki sam problem?

---------- Post added at 19:39 ---------- Previous post was at 19:39 ----------

nie wiem jak u ciebie ale u mnie sa osobno przerywacz do awaryjnych i kierunkow tez tak mialem awaryjne spoko a kierunki nie chodza odgialem lekko przerywacz od kirunkow i hulaja bez problemu 99 po lifcie
Kolego jak odgiąłeś ten przerywacz mam taki sam problem?
Opublikowano

Witam wszystkich:-) pozwolcie ze sie podepne do tematu:-) mam od nie dawna A4 96 rok:-) mam problem z kierunkowskazami:/ nie dzialaja jak nalezy:/ mrognie 2 razy i tyle. Domyslam sie ze to wina przerywacza lub manetki, tylko mam pytanie gdzie jest przerywac od kierunkowskazow. Awaryjne dzialaja i przy zamykaniu z pilotaa tez dziala. Pozdrawiam

Opublikowano

Miałem taki sam problem jak Wy.

U mnie problem tkwił w włączniku świateł awaryjnych, po wymianie na NOWY - ORI, kierunki działaja jak nalezy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.