Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

J3rzyK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez J3rzyK

  1. Jeżeli chodzi o jakis srodek do uszczeniania wspomagania to moge z czystym sumieniem polecic Prestone, link poniżej. http://www.prestone.pl/wp-content/uploads/power_steering_stop_leak.jpg Sam kiedys miałem taki sam problem jak Ty i u mnie dzieki Bogu pomogło. Pozdrawiam
  2. Dzięki za foty. Po weekendzie odwiedze ASO i upewnie się czy ten mój wygląda tak samo.
  3. Nie ma za co Gdybyś coś, kiedyś potrzebował to pisz. Pozdrawiam
  4. Oznaczenie dwumasy do AJM to: Sachs - 2294 000 453 cena: ~1270zł LUK - 415 0112 10 cena: ~ 1100zł Oznaczenia sprzęgła do AJM to: LUK - 623 3301 00 cena: ~ 490zł Sachs - 3000 844 701 cena: ~ 580zł
  5. możesz założyć TRW - mi się dobrze na tym hamuje (ale klocek zalicza się do tych "miekkich") chyba że wolisz coś z górnej półki, to załóż ATE - bardzo dobrze hanują tylko są twardymi klockami, więc szybko zjedziesz tarcze...
  6. Nie, sprzęgło w "80" jest inne niz w A4
  7. Szukaj oznaczenia na rancie tarczy, wrzucam rysunek pogladowy... ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------
  8. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany ma ktoś na zbyciu pompę wtryskową do TDI?? ---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:49 ---------- Jezeli ktos ma jakies info dotyczace pompki, prosze o PW.
  9. Niebawem to ASO zacznie montowac części "made in china" A swoja drogą, to ostatnio spotkalem sie z filtrem oleju Knechtem na pierwszy montaż ---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:25 ---------- Co do Purflux to wiem ze filtry tej firmy są na pierwszy montaż stosowane w autach francuskich.
  10. Miałem taki sam problem jak Wy. U mnie problem tkwił w włączniku świateł awaryjnych, po wymianie na NOWY - ORI, kierunki działaja jak nalezy.
  11. Koleżko mam ten sam problem.. tylko z tą roznica ze u mnie wycieraczka "skacze" i jest to wina mechanizmu - silniczka. W ASO jest zestaw naprawczy, ale kosztuje cos w granicach 150-180zł a za sprawny, ale uzywany silniczek zaplacisz 200zł (bosch)
  12. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak chcesz to mam do sprzedania ładna A5 tylko tylni zderzak jest lekko uderzony ale spece w Idczaku sie tym zajmą
  13. Jesli mam byc szczery to odradzam ABE.. sam bylem swiadkiem jak odpadłą okładzina ze szczęk.. wiec o czyms musi to swiadczyc. Lepiej dolozyc troszke i kupic Lucas TRW
  14. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rozumiem ze o 23 pod hala??
  15. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To i Ja podjade pod hale
  16. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ, nie bedziesz jechał przez Retkinie?
  17. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bardzo smieszne...
  18. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ej! hamuj sie )) ;P ---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:06 ---------- teraz pracuje jak prawdziwy Diesel ---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:07 ---------- Panie listonoszu On mnie obraza! ( prosze dac mu upomnienie <lol>
  19. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Smol - skad ja to znam ---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:55 ---------- U mnie bylo identycznie, Pan z ubezpieczalni przyjechal, obejrzał autko, zrobi foty i tyle go widzialem, po dwoch tygodniach dostaje wycene w Chinskich zamiennikach (1500zł) śmiech na sali!!! Wiec pojechalem do siebie do firmy i wziąłem FV za czesci za ktore faktycznie zaplacilem:) no i z 1500zł zrobilo sie prawie 5tys.
  20. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ognisko jak ognisko, ale i poczkami mozna bylo posmigac )
  21. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    8100 jest tańszy od Specyfika
  22. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jezeli znajdzie sie chetny na same filtry (bez oleju) to dla Ciebie bedzie olej Bo ogolnie kumpel chce sprzedac caly zestaw, bo do jego AVB nic pasuje
  23. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z AFV/AVG
  24. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wybacz ze dopiero teraz sie odezwałem, ale to nie moja wina ze znajomy nie wie jaki ma motor [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 11:01_________________________________________________ cały komplet 350zł
  25. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :gwizdanie: Pany nie szykuje sie nikomu z Was wymiana filtrów? Bo mam do sprzedania cały zestaw: filtry KNECHT + olej MOTUL Specyfik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.