Treść opublikowana przez J3rzyK
-
[ALL B5] Moja biała suczka ;))
co tu duzo opisywac.. pełna seria :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 19:03_________________________________________________taka mała sesja :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Po primo jestem szczesliwym posiadaczem A4 :gwizdanie: a po drugie.. uspie sie sam
-
Spociki Łódzkie
jak zostaniesz emerytka to Cie uśpimy :polew: żebyś nie stwarzała zagrożenia na drogach
-
Spociki Łódzkie
Madziu i tu masz racje :!: Emeryci w 126 są bardzoo niebezpieczni. nie dosc ze ślepy to jeszcze lubi zmieniac pas bez kierunkowskazu :/
-
Spociki Łódzkie
chyba jak jest z górki
-
Spociki Łódzkie
ja też nie jeżdżę jak emeryt ale na skrzyżowania świetlne mam już alergie, mnie też jeden cymbał wypakował na światłach (taki mały żart) a to zagazowanym 1.6 mozna jezdzic jak nie emeryt?
-
Spociki Łódzkie
szkoda tylko ze czasami jest to cena zycia albo kalectwa
-
Spociki Łódzkie
nie pierwszy i nie ostatni.. co jak co ale zaplacili wysoka cena za milosc do samochodow i szybkiej jazdy
-
Spociki Łódzkie
mi wczoraj janek cos wspominal na ten temat, ale dopiero dzis przypadkowo trafilem na ten filmik. szkoda tylko chłopakow ;(
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
tylko oddaj w oryginalnym opakowaniu Ok a pozniej sprzedam go tobie- Spociki Łódzkie
a ja od dzis bede jezdzil tylko prosto- Spociki Łódzkie
tylko nie rozwal go w weekend bo nie bedziesz mial gdzie kupic nowego, ja mialem o tyle szczescia w nieszczesciu ze stalo sie to u mnie pod firma wiec szybko pobieglem na magazyn i "pozyczylem" sobie nowy- Spociki Łódzkie
no to czas najwyzszy na wymiane- Spociki Łódzkie
jak chcesz to sluże pomocą w usmiercaniu twojego przegubiku :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
tak jest Panie Łukaszu :!: :>- Spociki Łódzkie
no to szykuj sie na wydatek 160zl (bo mnie wlasnie tyle bedzie kosztowal sam przegub - SPIDANA)- Spociki Łódzkie
OooO moj mechanik sie pojawił :gwizdanie: bez bicia przyznaje sie do wlasnej glupoty- Spociki Łódzkie
skrecone kola max. w lewo, jedynka i but- Spociki Łódzkie
slyszalem, ale myslalem ze jeszcze troszke potrybi :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
kruca fak własnie ukrecilem przegub i znow weekend bez auta ;(- Spociki Łódzkie
te chomiki tez pija redbull'a... :gwizdanie: http://www.sadistic.pl/chomicze-wtf-vt38175.htm?sid=06f2d6b4bec7cf06f7d656bf5b57de3e- Spociki Łódzkie
ja biore dwie czarne :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 10:26_________________________________________________Panowie wie ktos jak bezinwazyjnie zdenontowac panel climatronicu?? musze go wyciagna i przeczyscic, bo zablokowal mi sie guziczek OFF- Spociki Łódzkie
ale jak podpisze pokwitowanie to juz lipa... - Spociki Łódzkie