Treść opublikowana przez J3rzyK
-
Spociki Łódzkie
Panie rezyseze, panie rezyseze... chyba ogloszenie parafialne jest juz nieaktualne
-
Spociki Łódzkie
a teraz ja dodam swoje 5groszy z grillowania :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
gdzie Was wszystkich wywialo
-
Spociki Łódzkie
i spocik mozna zaliczy do udanych..
-
Spociki Łódzkie
moze byc plyn do czyszczenia hamulcow ? :polew:
-
Spociki Łódzkie
mam nadzieje ze jak wyjde z pracy to beda pootwieranie jeszcze jakies miesne.. ;/
-
Spociki Łódzkie
Krzychu jezeli znasz troszke Retkinie to owy najazd masz na Popiełuszki zaraz przy parkingu strzezonym (jadac Maratońska w strone Pabianic / Konstantynowa) walisz w prawo przy recznej auto myjni. Z tego co pamietam to za wjazd chce 5zl :gwizdanie: http://yfrog.com/5emapkagjj
-
Spociki Łódzkie
caly czas czekam na numer do tego goscia.. wy :notworthy:bacz
-
Spociki Łódzkie
powitac wszystkich
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
czepek zaloze i zaden wlos mi nie spadnie
-
Spociki Łódzkie
mowi sie trudno, wole jechac twoim rydwanem niz isc na pieszlo a moj dupowoz bedzie do odebrania (chyba) dopiero po świetach ;(
-
Spociki Łódzkie
ja mieszkam na Retkini takze jakbys nie jechala to i tak masz mnie po drodze
-
Spociki Łódzkie
Asiu to moze razem tam pojedziemy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
juz nie moge sie doczekac kiedy opierd...e cala banke plynu do spryskiwaczy :polew: :>
-
Spociki Łódzkie
o nie nie nie !! jak go naprawie to znow bede żyl w trzezwosci..a zycie w trzezwoscie to nie zycie
-
Spociki Łódzkie
co jak co ale jest jeden pozytywny aspekt tego ze oddalem auto do naprawy.. będę mógł pić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kox: :drunk:
-
Spociki Łódzkie
[/size]_________________________________________________J3rzyK a chcesz się przejechać czarnym avantem chce!!!! jasne ze chce!! A nie ma nikt bialego :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a kto mnie zabierze ze soba na wielkie grillowanie ???? bo wlasnie w mojej białej niuni pierd... pasek :( (a to wszystko przez to ze spec mechanior nie wymienil calego napinacza tylko samą rolke) ;(;(;( :wallbash: i Niunie bede mial dopiero po świetach :/ Ch.. by to strzelił !!
-
Spociki Łódzkie
będą będą.. ale narazie czekam na numer tel. do tego goscia
-
Spociki Łódzkie
zaraz zadzwonie do znajomego ze vwgolf.pl i dowiem sie jak dokladnie nazywa sie ta technika i gdzie to mozna zrobic
-
Spociki Łódzkie
Seba dasz rade zrobic na najblizszy spot dwie sztuki klubowego logo (w czerni) bo chce zobaczyc jak owe naklejeczki beda prezentowaly sie na moim białym dupowozie [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 12:30_________________________________________________to szofera tez "wypozyczymy" z MPK :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
po co wynajmowac, nie lepiej "pozyczyc" od MPK starego Ikarusa :polew:
-
Spociki Łódzkie
Bartek to moze jednak wezme te 20L (spirytusu) oj bedzie bal.. oj bedzie bal..