Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

J3rzyK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez J3rzyK

  1. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panie rezyseze, panie rezyseze... chyba ogloszenie parafialne jest juz nieaktualne
  2. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a teraz ja dodam swoje 5groszy z grillowania :gwizdanie:
  3. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chyba 40%
  4. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    gdzie Was wszystkich wywialo
  5. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i spocik mozna zaliczy do udanych..
  6. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moze byc plyn do czyszczenia hamulcow ? :polew:
  7. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mam nadzieje ze jak wyjde z pracy to beda pootwieranie jeszcze jakies miesne.. ;/
  8. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Krzychu jezeli znasz troszke Retkinie to owy najazd masz na Popiełuszki zaraz przy parkingu strzezonym (jadac Maratońska w strone Pabianic / Konstantynowa) walisz w prawo przy recznej auto myjni. Z tego co pamietam to za wjazd chce 5zl :gwizdanie: http://yfrog.com/5emapkagjj
  9. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    caly czas czekam na numer do tego goscia.. wy :notworthy:bacz
  10. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitac wszystkich
  11. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kuuupe.. ;>
  12. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czepek zaloze i zaden wlos mi nie spadnie
  13. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mowi sie trudno, wole jechac twoim rydwanem niz isc na pieszlo a moj dupowoz bedzie do odebrania (chyba) dopiero po świetach ;(
  14. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mieszkam na Retkini takze jakbys nie jechala to i tak masz mnie po drodze
  15. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Asiu to moze razem tam pojedziemy :gwizdanie:
  16. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    juz nie moge sie doczekac kiedy opierd...e cala banke plynu do spryskiwaczy :polew: :>
  17. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o nie nie nie !! jak go naprawie to znow bede żyl w trzezwosci..a zycie w trzezwoscie to nie zycie
  18. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co jak co ale jest jeden pozytywny aspekt tego ze oddalem auto do naprawy.. będę mógł pić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kox: :drunk:
  19. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [/size]_________________________________________________J3rzyK a chcesz się przejechać czarnym avantem chce!!!! jasne ze chce!! A nie ma nikt bialego :gwizdanie:
  20. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a kto mnie zabierze ze soba na wielkie grillowanie ???? bo wlasnie w mojej białej niuni pierd... pasek :( (a to wszystko przez to ze spec mechanior nie wymienil calego napinacza tylko samą rolke) ;(;(;( :wallbash: i Niunie bede mial dopiero po świetach :/ Ch.. by to strzelił !!
  21. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    będą będą.. ale narazie czekam na numer tel. do tego goscia
  22. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zaraz zadzwonie do znajomego ze vwgolf.pl i dowiem sie jak dokladnie nazywa sie ta technika i gdzie to mozna zrobic
  23. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba dasz rade zrobic na najblizszy spot dwie sztuki klubowego logo (w czerni) bo chce zobaczyc jak owe naklejeczki beda prezentowaly sie na moim białym dupowozie [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 12:30_________________________________________________to szofera tez "wypozyczymy" z MPK :gwizdanie:
  24. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    po co wynajmowac, nie lepiej "pozyczyc" od MPK starego Ikarusa :polew:
  25. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartek to moze jednak wezme te 20L (spirytusu) oj bedzie bal.. oj bedzie bal..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.