Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

J3rzyK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez J3rzyK

  1. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak mozesz to kup troche wiecej tego karczku na niedziele ja tez zawijam w kokon
  2. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek powiedz szczerze, ten czujnik kupiles ze uciete "koncowki" z rent?
  3. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mam lepszy pomysl, wypchaj ja rentami :polew:
  4. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widze ze niektorzy maja juz małe zboczenie zawodowe
  5. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to po grillu mozemy zagrac w piłe.. sa dwa boiska, jedno do siatki drugie do nogi [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 22:31_________________________________________________w ostatecznosci staniemy pod "drzewem"
  6. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to pozyczymy z Pietryny te wielkie parasolki i bedzie gites majonez
  7. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jezeli pogoda dopisze to ja jestem za niedziela a miejsce-tam gdzie ostatnio bo co jak co ale jest tam całkiem przyjemnie [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 22:24_________________________________________________Bartek a moze dasz sie namowic na grilla Tomek przywiezie świniaka
  8. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i moze jeszcze montaz gratis
  9. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zapraszam, zapraszm :!: Obywatelska 133 Pn-Pt: 8:oo - 18:00 Sob: 8:oo - 13:oo
  10. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no problem jak bys cos potrzebowal to daj znac
  11. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SPIDAN - 0.022681 [150zl]
  12. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chcesz cos taniego czy cos dobrego ;> i jak mozesz to podaj mi wiecej info na temat tego przegubu (np. nr ORI)[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 21:42_________________________________________________albo ETKowy
  13. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mam nadzieje ze przyczyna tych wahan jest problem ze stykami, bo nie chce mi sie kupowac kolejnego czujnika... Dzieki Bartku za pomoc, jezeli problem tkwi w stykach to na najblizszym grillowaniu masz u mnie :piwo:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 21:26_________________________________________________Albo dostaniesz u mnie rabacik na czesci :gwizdanie:
  14. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przed wymiana, na poczatku myslalem ze moze to wina termostatu Termostat wymienilem - działo sie to samo (wahania temp.) postanowilem wynienic czujnik, czujnik wymienilem - dzieje sie to samo (waha sie temp.)
  15. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to musze sie skontaktowac z moim "nadwornym" mechanikiem czyli Łaszczem lepiej niech on to sprawdzi bo ja moge jeszcze cos popie... :gwizdanie:
  16. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli rozumiem ze bede musial zdjac szafke?
  17. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 20:57_________________________________________________wiadomo ze na szafie nie pokazuje mi z taka dokladnoscia jak na climatorniku ale +/- pokazuje mi taka sama temp.
  18. Witam, pozwolicie ze wtrace tutaj swoj problem z temp. na szafie Od kilku dni borykam sie z problemem prawidlowego wskazywania temp. na szafie Wymienilem juz termostat (gdyby ktos pytal to zmienilem na nieorginalny Wahler[made in germany] i wiem ze nieorginalne czesci tez moga dzialac tak samo jak te 3x droższe ORI- wiec po co przeplacac..) i czujnik przy bloku silnika (4pinowy) (059 919 501A nr ORI - i tu gdyby ktos pytal to zalozylem ORI ) po podlonczeniu to VAGa pokazuje mi 90' ale na szafie i climatroniku ta temp. skacze jak poj...a czasami jest 60' po dluzszej jezdzie wskakuje na 90' a za chwile na 70' po czym na 50' wiec juz zglupialem. Ktos powiedzal ze skoro na VAGu pokazuje 90' a na szafie ma takie wahania to moze to byc spowodowane jakims uszkodzeniem szfki..
  19. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :!::!:Panowie potrzebuje Waszej pomocy :!::!: Od kilku dni borykam sie z problemem prawidlowego wskazywania temp. na szafie Wymienilem juz termostat (gdyby ktos pytal to zmienilem na nieorginalny Wahler[made in germany] i wiem ze nieorginalne czesci tez moga dzialac tak samo jak te 3x droższe ORI- wiec po co przeplacac..) i czujnik przy bloku silnika (4pinowy) (059 919 501A nr ORI - i tu gdyby ktos pytal to zalozylem ORI :gwizdanie:) po podlonczeniu to VAGa pokazuje mi 90' ale na szafie i climatroniku ta temp. skacze jak poj...a czasami jest 60' po dluzszej jezdzie wskakuje na 90' a za chwile na 70' po czym na 50' wiec juz zglupialem. Ktos powiedzal ze skoro na VAGu pokazuje 90' a na szafie ma takie wahania to moze to byc spowodowane jakims uszkodzeniem szfki..
  20. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a wszystkie renciny rozniosles
  21. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    smiejscie sie, smiejscie ten gosc z espero zajal 1sze miejsce w skololnikach w konkursie na Car Audio
  22. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to w niedziele mozemy sie ustawic[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 10:58_________________________________________________tylko trzeba sobie jakiegos kierowce znalezc
  23. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 10:18_________________________________________________no wlasnie, co z weekendem ??? moze znow grillik;> tam gdzie ostatnio :gwizdanie:
  24. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    skoro nikogo juz nie ma, to dzisiaj ja pstrykne światło.. <PSTRYK>
  25. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w ostatecznosci.. :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.