Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

J3rzyK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez J3rzyK

  1. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przekazy pocztwe masz mi dostarczac, a za rachunki mozesz zaplacic za mnie :>
  2. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    podobno listonosze nie dostaja klubowych naklejek :gwizdanie:
  3. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kuzwa, a matka mi mowila ucz sie synu bo bedziesz nikim.. i jak na tym wyszedlem :/ :/
  4. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:30_________________________________________________Janki gdybys byl zainteresowany kupnem uzywanego tego czujnika to daj znac, mam sporo liste telefonow z uzywanymi czesciami
  5. Ja mialem taki sam problem, ale u mnie po wymianie termostatu i czujnika wody nic sie nie zmienilo dlatego postanowilem podpiac inne zegari i... BINGO! zegar od temp. plynu chlodzacego jest walniety ;/ a co do tego czujnika.. to ten na bloku silnika ma oznaczenie 059 919 501A i kosztuje kolo 52zl
  6. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    koks swoja droga ale koniecznie trzeba zabrac jakiegos abstynenta, ktory nas pozniej porozwozi :gwizdanie:
  7. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no no brakowala tylko listonosza i jego świniaka :gwizdanie:
  8. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i 300 post pekł :gwizdanie:
  9. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z tego co mi napisal to zrozumialem ze jest taka mozliwosc (na jednym dywaniku jedna nazwa, na drugim druga
  10. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  11. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  12. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja moge uzupelnic jej plyn... do spryskwaczy rzecz jasna
  13. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale widac ze ta druga firma zna sie na tym i robia to profesionalnie... a moze ktos od nas wie gdzie w Łodzi albo okolicy robia cos takiego
  14. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    poruszymy ten temat na niedzielnym spocie
  15. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no dobra ale jezeli zrobi juz wzor "A4-KLUB.PL" no powieli go tylko na kolejnych dywanikach i nie bedzie musial robic kolejnego wzoru, czyli reasumujac.. za kazdy dywanik ze swoim napisem placimy 10zl a za ten drugi cene 10zl rozbijemy na ilosc sztuk (przynajmnie ja tak to zrozumiem jezeli chodzi o koszt dowolnego nadruku)[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:48_________________________________________________http://www.4mat.com.pl/produkt/ mozna samemu zaprojetowac dywanik, ale trzeba slono zaplacic :/
  16. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no widzisz, dlatego myslalem nad tym zeby ten prawy dywanik wszyscy mieli taki sam
  17. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mysle ze tak... w twoim przypadku, dwa napisy bartek+asia=20zl
  18. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przemilcze to no dobrze, a teraz na powaznie... musimy sie dogadac co do wzorow.. kto jaki chce... moze macie lepszy pomysl od mojego (1dywanik-nazwa własna 2dywanik-A4-KLUB.PL)
  19. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    od gotowania a tak na powaznie... co zrobisz z dywanikiem jak ktoregos pieknego dnia twoje "drzewo" ktos wytnie?
  20. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok, tylko teraz zastanawiam sie czy grubosc dywanikow (4mm) nie jest za mala :>
  21. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moge sie spytac... z jednej strony mozemy zrobic jakis wlasny napis, a z drugie.. wszyscy wspolny.. A4-KLUB.PL kto jest za??
  22. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew:
  23. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panie i Panowie co myslicie o takich dywanikach..http://www.allegro.pl/show_item.php?item=995158820 tylko zamiast napisu [AUDI A4] bedzie [JERZYK] :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:01_________________________________________________zapomnialem dodac ze doplata za wlasny napisz to 10zeta
  24. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bedze bardzo wdzieczny
  25. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    juz z nim rozmawialem i niestety narazie nie ma nic co by mnie interesowalo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.