Treść opublikowana przez J3rzyK
-
Spociki Łódzkie
przekazy pocztwe masz mi dostarczac, a za rachunki mozesz zaplacic za mnie :>
-
Spociki Łódzkie
podobno listonosze nie dostaja klubowych naklejek :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
kuzwa, a matka mi mowila ucz sie synu bo bedziesz nikim.. i jak na tym wyszedlem :/ :/
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 08:30_________________________________________________Janki gdybys byl zainteresowany kupnem uzywanego tego czujnika to daj znac, mam sporo liste telefonow z uzywanymi czesciami
-
[B5 AFN] Po wymianie termostatu...
Ja mialem taki sam problem, ale u mnie po wymianie termostatu i czujnika wody nic sie nie zmienilo dlatego postanowilem podpiac inne zegari i... BINGO! zegar od temp. plynu chlodzacego jest walniety ;/ a co do tego czujnika.. to ten na bloku silnika ma oznaczenie 059 919 501A i kosztuje kolo 52zl
-
Spociki Łódzkie
koks swoja droga ale koniecznie trzeba zabrac jakiegos abstynenta, ktory nas pozniej porozwozi :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no no brakowala tylko listonosza i jego świniaka :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
i 300 post pekł :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
z tego co mi napisal to zrozumialem ze jest taka mozliwosc (na jednym dywaniku jedna nazwa, na drugim druga
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja moge uzupelnic jej plyn... do spryskwaczy rzecz jasna- Spociki Łódzkie
ale widac ze ta druga firma zna sie na tym i robia to profesionalnie... a moze ktos od nas wie gdzie w Łodzi albo okolicy robia cos takiego- Spociki Łódzkie
poruszymy ten temat na niedzielnym spocie- Spociki Łódzkie
no dobra ale jezeli zrobi juz wzor "A4-KLUB.PL" no powieli go tylko na kolejnych dywanikach i nie bedzie musial robic kolejnego wzoru, czyli reasumujac.. za kazdy dywanik ze swoim napisem placimy 10zl a za ten drugi cene 10zl rozbijemy na ilosc sztuk (przynajmnie ja tak to zrozumiem jezeli chodzi o koszt dowolnego nadruku)[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:48_________________________________________________http://www.4mat.com.pl/produkt/ mozna samemu zaprojetowac dywanik, ale trzeba slono zaplacic :/- Spociki Łódzkie
no widzisz, dlatego myslalem nad tym zeby ten prawy dywanik wszyscy mieli taki sam- Spociki Łódzkie
mysle ze tak... w twoim przypadku, dwa napisy bartek+asia=20zl- Spociki Łódzkie
przemilcze to no dobrze, a teraz na powaznie... musimy sie dogadac co do wzorow.. kto jaki chce... moze macie lepszy pomysl od mojego (1dywanik-nazwa własna 2dywanik-A4-KLUB.PL)- Spociki Łódzkie
od gotowania a tak na powaznie... co zrobisz z dywanikiem jak ktoregos pieknego dnia twoje "drzewo" ktos wytnie?- Spociki Łódzkie
ok, tylko teraz zastanawiam sie czy grubosc dywanikow (4mm) nie jest za mala :>- Spociki Łódzkie
moge sie spytac... z jednej strony mozemy zrobic jakis wlasny napis, a z drugie.. wszyscy wspolny.. A4-KLUB.PL kto jest za??- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Panie i Panowie co myslicie o takich dywanikach..http://www.allegro.pl/show_item.php?item=995158820 tylko zamiast napisu [AUDI A4] bedzie [JERZYK] :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:01_________________________________________________zapomnialem dodac ze doplata za wlasny napisz to 10zeta- Spociki Łódzkie
bedze bardzo wdzieczny- Spociki Łódzkie
juz z nim rozmawialem i niestety narazie nie ma nic co by mnie interesowalo - Spociki Łódzkie