Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

J3rzyK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez J3rzyK

  1. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie, byl tylko wymieniony na "zdrowy". Bo z mojego leciało ;/
  2. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak na seryjne T to wynik normalny, Uysy coś mało koksu podlał :gwizdanie: Póki co, w zupełnosci wystarczy
  3. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chciałbys, zazdrosniku
  4. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Test 1 - czysta seria Test 4 - seria + nowe TURBO Test 3 - TURBO + VIRUS = [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 22:27_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 22:28_________________________________________________
  5. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie, ale Turbo sie buntuje :gwizdanie: i trzeba je ustawic do pionu [br]Dopisany: 21 Październik 2011, 22:05_________________________________________________Panie DJ kiedy robiles ta hybryde?
  6. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kruca fak, od niedzieli znow bez to jest jakies fatum ;/
  7. Polecam! http://www.radka-turbo.pl/
  8. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To i ja wpadne
  9. Czyli jednak male Chinskie raczki umia zrobic dobra, "Chinska" chłodnice :>
  10. U mnie bardzo dobrze spisuje sie Valeo
  11. J3rzyK odpowiedział(a) na Zioba temat w Audi A4 B5
    O ile sie nie myle, ale nie jestem pewien to ASO sprzedaja orginalne sprzegła z ta roznica ze sa one regenerowane Poza tym, SACHS tez sprzedaje regenerowane sprzegła :gwizdanie: Sachs to koszt okolo 750zł Luk - 650zł
  12. Moim zdaniem taki 74Ah powinien spokojnie starczyc. Wiadomo firma tez sie liczy
  13. ceny robocizny wahaja sie w zaleznosci od "umiejetnosci" danego mechanika, takze tutaj niestety nie jestem w stanie powiedziec Ci ile owa przyjemnosc mosze kosztowac ale przyjmijmy ze 500zł to normalna cena
  14. J3rzyK odpowiedział(a) na krzysiek_f temat w Audi A4 B5
    Hepu - P545 Ruville - EVR65411
  15. Za kpl. (8 szklanek) Ruvilla zaplacisz cos w granicach 200zł do tego musisz doliczyc robocizne
  16. Mam taki sam problem jak Wy wszystko bylo ladnie, pieknie to pewnego dnia... blat pokazywal ze silnik jest caly czas niedogrzany (climatronic i VAG pokazywał ze wszystko jest OK) wiec wyminilem owy czujnik 4-pin (a przy okazji termostat i płych) i ciagle było to samo. Dlatego zaczałem sie zastanawiac czy to nie licznik ale po podlaczeniu innych licznikow było to samo.. wiec sam juz zgłupialem co sie dzieje wczoraj podpielismy znow VAGa i sprawdzilismy poprawnosc dzialania zegarow bo mozliwe ze wlasnie owy silniczek od zegarow byl zatarty ale wszystkie wskazowki chodza jak nalezy. dlatego w tym tygoniu znow zaczne krok po kroku wymieniac wszystko i zobaczymy czy to wina czujnika (bo mozliwe ze ten ktory kupilem za pierwszym razem byl trafiony) czy moze ktorys z przewodow sie "utlenil"
  17. Jezeli szukasz klockow ktore naprawde nie pylą, to polecam ATE ceramiki. z tego co sie orientuje to chyba jedyne klocki na rynku ktore sa godne polecenia.
  18. Tak jak napisał **przepychacz** w pudełkach ruvilla jest FAG albo INA wiec przed samym kupnem sprawdz co masz w pudełku, bo mozesz kupic "cos" w pudełku ruvilla co jest rownie dobre albo lepsze od SKFu a bedzie o wiele tansze.. dzis nadszedł dzien kiedy to musialem wymienic łożyska najgorsze w tym wszystkim jest to ze do wymiany mialem Lewy Przód i Prawy Tył Tak jak wczesniej pisalem przed zakupem warto sprawdzic co siedzi w pudełku. Kupiłem owczywiscie Ruvilla - za kpl. na przód (bo wymieniam juz cały przod i cały tyl) zaplacilem 190zł [w opakowaniu był FAG:!:] a za kpl. na tył zaplacilem 150zł i w środku było KOYO
  19. Widze ze niektorzy maja słabe zdanie o Bosch'u. Ja musze sie przyznac ze własnie na tył zalozylem tarcze boscha i klocki Lucas TRW i poki co spisuja sie na 5+ Ale wiadomo ze w dzisiejszych czasach prawie wszystko jest robione w Chinach :gwizdanie: Wiec wybor nalezy do Ciebie kolego..
  20. A słyszal ktos kiedys aby "wyciac" DPF poprzez VAGa?? czy jest to wogóle możliwe?
  21. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To samo Łaszczu mi powiedzial hehe
  22. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tez na zdjeciu jest stary i leci do kosza a dzis juz sobie załatwilem używke ale w b. dobry stanie, bez wycieków seryjne IC podobno daje rade przy takiej mocy
  23. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystko byloby juz dzis skonczone gdyby nie ta chłodniczka ;/ Ale wujo Łaszcz mnie poratowal i jutro ciag dalszy modzenia
  24. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    plany są na 130 -140 KM ale wczesniej musze wymienic intercooler

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.