Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

heniu_28

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zauważyłem że auto jak stoi z górki(przód niżej o tyłu) to silnik zapala od razu. Jak stoi na równym to nie pali, a w przewodzie paliwowym nie ma paliwa, jakby się cofało. Czy to jest wina zaworka zwrotnego który jest na filtrze paliwa.?
  2. Odpowietrzyłem układ paliwowy i silnik odpalił, cieszyłem się jak nigdy ale tylko trochę.Po odpaleniu silnika pobujałem się trochę, auto chodziło jak lala. Po godzinnym postoju auto znowu nie zapaliło, a w przewodach paliwowych pojawiły się bańki powietrza. Czy to jest powodem że auto nie pali i jak tak to skąd sie to powietrze tworzy w przewodach?Pozdro
  3. w pompie paliwowej odpiełem dwa przewody paliwowe , kręciłem rozrusznikiem i paliwo z pompy nie leci.Czy to może być wina pompy paliwowej?????
  4. dzięki za info sprawdzę to
  5. Sorki, chodziło mi o pompę wtryskową
  6. Dzisiaj z rana Audi już nie zapaliła(umarła), kręciłem tyle że aż aku padło.Czyli pompa wtryskowa którą wymieniłem nie pomogła,
  7. Pompa była używana, w zbiorniku było pół baku paliwa, dosyć długo kręciłem aż zapalił.[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 21:19_________________________________________________Po tym drugim razie jak nie mógł zapalić, popsikałem samostartem w filtr powietrza i zapalił, ale na pewno to nie jest rozwiązanie, no chyba że pompa którą założyłem zapowietrzyła się, niewiem
  8. Witam. Mam taki problem z A4 2.5TDI. Wracałem ostatni z Niemiec, przejechałem 300 km. Zatrzymałem się na chwilę i auto już nie zapaliło. Mechanik stwierdził że to pompa paliwowa, założyłem inną pompę i auto zaczęło chodzić podpiełem audi pod VAGa i nie wykazało błędów.Po tym przejechałem 30 km i pojawił się ten sam problem. Auto nie zapali. Proszę o jakąś poradę, pozdro
  9. Witam Od niedawna stałem się posiadaczem ślicznej A4 2.5 tdi. Z przyjemnością będę się dzielił wiedzą a także czerpał wiedzę od was na temat A4. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.