Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablox88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablox88

  1. Siemanko . Wjechalem wczoraj w zaspe sniegu:/:( i pourywaly mi sie kratki w zderzaku przednim i pekl on mi z dołu ... Wymienial moze ktos z was zderzak w calosci ? Ile moze kosztowac taka naprawa i cena zderzaka (A4 95r,)bo na szrocie nie chce szukac...
  2. jeden dzien i zeszlo :/ kurde to chyba opona do wyrzutu jak tak:/
  3. siemanko ! wlasnie odpalilem swoja audiczke po naladowaniu aku i mam zamiar jechac a tam prawa przednia opona bez powietrza:/ przeturlalem sie powoli na stacje by dopompowac ale te kompresowry gowno warte... z sasiadem chcielismy pompka nozna dopompowac ale wogole nic nie idzie... jak myslicie opona do wymiany czy da sie cos z tym zrobic?
  4. pablox88 odpowiedział(a) na pablox88 temat w Audi A4 B5
    to byl akumulator podladowalem i jest ok ciekawe jak bedzie jutro z rana ....
  5. pablox88 odpowiedział(a) na pablox88 temat w Audi A4 B5
    ale kontrlolki i wszystko dziala dobrze tylko jak chce odpalic to zero reakcji wogole silnik nie reaguje cisza...:/
  6. pablox88 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam ! mam audi 1.6 wczoraj z rana przy tych wielkich mrozach ledwo mi odpalil. A dzisiaj juz nie chce za groma :( akumulator chyba sprawny bo kontrolki sie swieca . jak przekrecam rozrusznik to wogole nic nie lapie (kompletne zero) tylko jak dluzej przytrzymam to slychac jakby takie pstrykanie ... Pomozcie ! wiecie co moze byc przyczyna i jak wkoncu ryszyc
  7. Witam witam.Mam taki problem. gdy zapalam swoje audi i chce wrzucic bieg to mam zblokowana skrzynie biegow:/. gdy zgasze i zapale ponownie to wszystko jest ok. wczesniej pojawialo sie to sporadycznie. a teraz prawie za kazdym zapaleniem musze zgasic i zapalic ponownie zeby wrzucuc biegi :/...co to za cholera?
  8. wlasnie sie przejechalem swoja audiczka i po calej nocy o wiele mniej to jeczy niz w ciagu dnia ....
  9. i co z tymi luzami ? moge sam sie tym jakas zajac czy konieczna wizyta u specjalisty? a moze to jakis inny powod? poprostu zamykajac drzwi z "normalna " sila nie zamkna sie do konca jakby odskakiwaly lub cos blokowalo...
  10. jest taka dziwna sprawa:/ problem dotyczy zamykania drzwi w mojej audiczce. nie zamyjaka sie tak jak powinny. musze mozno pier...lnac tymi drzwiami zeby sie zamknely,a jak zrobie to normalnie to odskakuja jakby blokowaly je zamki . nie wiem co jest grane i jak to naprawic ....
  11. Mam taki problem Panowie szyby elektryczne mi nie dzialaja:/ ogolnie jak kupilem autko to juz mi cos nie gralo...bo jakos te silniczki slabo chodzilt.po pewnym czasie szyba od pasazera wogole nie lapala . a w koncu wogole przyciski przestaly sie sswiecic(czyli calkowicie odciecie napiecia chyba) i lipa:/ probowalem przy drzwiach poruszac kabelkami i jak je jakos poruszalem to zapalaly sie przyciski (czyli napiecie jest ) ale jak przyciskalem to sie odlaczaly... do wymiany cale silniczki i reszta elektryki? dodam jeszcze ze jest cos dziwnego ze swiatlami dlugimi (jak chce je wlaczyc to wszystko gasnie )jedynie jak daje sygnal dlugimi to dzialaja. mijania i kierunki wporzadku.To by bylo na tyle :/
  12. Jestem posiadaczem A4 1.6 z 95r. Dobija mnie juz normalnie wsiadanie do tego cacka:/ jak zapalam silnik to juz zaczyna cos wyć a jak zaczynam krecic kierownica (najgorzej jak to robie w miejscu lub na malej predkosci)to wyje niemiłosiernie i huczy. a pozatym jak skrecam w lewo to slycham stukanie w lewym kole (jakby cos o cos uderzalo) . po swietach ide z tym do mechanika.Mozecie mi powiedziec przed ta wizyta co to moze byc i na jaka kwote musze sie przygotowac po naprawach. Dodam ze pare miesiecy temu wymienialem w lewym kole przegub i gorny wahacz. I mam wlany czerwony plyn do wspomagania (taki byl jak sprowadzilem fure) facet w warsztacie powiedzial ze do audi ma byc zielony .. i jest nabuzowany w zbiorniku:/.pomozcie chlopaki
  13. jestem nowiutki na forum a smigam audi A4-czką 1.6:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.