Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stonyzibig

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cieszy mnie ta wiadomość chociaż niepokoi mnie 4-ta pompka tzn jej dawka paliwa powyżej 1. Zdejmę pokrywę popatrzę do pompek czy są takie same, może wymiana ringów i zamiana miejsc z 2-gą pompką coś pomoże, dodatkowo przed zmianą programu chciałbym zmienić dwumasę bo już jest na wykończeniu i wtedy program. Jeszcze jedna sprawa jak może wyglądać sprawa mocy tego zestawu bo zbiera się w miarę ale chciałbym aby wszystko chodziło jak trzeba wcześniej wymieniłem turbinę na AWX. Oczywiście dziękuję za zainteresowanie.
  2. Witam jak ma wyglądać poprawnie zrobiony komplet logów dynamicznych - pogrupować je czy w inny sposób? robisz kazdy blok osobno , 3 bieg 1500-4000 rpm i wklejasz tutaj .... Ok logi będą dopiero we wtorek, wyjazd pokrzyżował plany. Witam Dodaję komplet logów dynamicznych proszę o weryfikację zdolności silnika do podniesienia mocy. 001 http://vaglog.pl/log_214898.html 003 http://vaglog.pl/log_214899.html 004 http://vaglog.pl/log_214900.html 007 http://vaglog.pl/log_214901.html 008 http://vaglog.pl/log_214902.html 010 http://vaglog.pl/log_214903.html 011 http://vaglog.pl/log_214904.html Wiem już że oprogramowanie nie jest wysokich lotów może Spanky coś poradzi w przyszłości...
  3. Witam jak ma wyglądać poprawnie zrobiony komplet logów dynamicznych - pogrupować je czy w inny sposób?
  4. Witam i pozdrawiam wszystkich czterokołowców chciałbym aby moja furmanka jeszcze fajniej się kręciła, ale dbając o jej kondycję - w myśl zasady NIC NA SIŁĘ proszę bardziej doświadczonych kolegów o opinię w sprawie jej kondycji. Za pomoc w diagnostyce z góry dziękuję. http://vaglog.pl/log_214014.html http://vaglog.pl/log_214013.html http://vaglog.pl/log_214012.html http://vaglog.pl/log_214015.html http://vaglog.pl/log_214016.html http://vaglog.pl/log_214017.html Witam dodaję nowe logi muszę nadmienić że wymieniłem suszarkę z seryjnej na suszarkę z AWX z przejściówką może dlatego wygląda na podkręcony. Nie wiem dopiero zaczynam eksperymentować auto nabyłem bez dodatkowej dokumentacji więc nie mam pojęcia czy ktoś przypadkiem nie dłubał przy niej. http://vaglog.pl/log_214064.html http://vaglog.pl/log_214063.html http://vaglog.pl/log_214067.html http://vaglog.pl/log_214065.html http://vaglog.pl/log_214066.html http://vaglog.pl/log_214068.html Dzięki za zainteresowanie Pozdrawiam Dodaję dynamiczne 003 i 011 http://vaglog.pl/log_214096.html
  5. Witam wszystkich maniaków czterech kółek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.