Treść opublikowana przez kylo5
-
[B6 AVF] Zgasł podczas jazdy i nie odpala
dziekuje za pomoc wszystkim poinformuje jak bedzie cos jasniej jutro [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:04_________________________________________________panowie dzwonil mechanior u mowi ze nie ma pompy pod siedzeniem :disgust:chce zbiornik wyciagac
-
[B6 AVF] Zgasł podczas jazdy i nie odpala
mechanik dzwonil do mnie mowil ze dobry przekaznik i bezpiecznuk jest jaka tam pomka idze bo chce mi jakiegos chinola wstawic?
-
[B6 AVF] Zgasł podczas jazdy i nie odpala
czyli co sugerujesz?
-
[B6 AVF] Zgasł podczas jazdy i nie odpala
paliwko jest upiera sie przy pompce paliwa
-
[B6 AVF] Zgasł podczas jazdy i nie odpala
samochod zgasl podczas jazdy szarpalo i juz nie odpala zaprowadzony do warsztatu bledow pod vagiem brak :wallbash:mechanik powiedzal ze mogla pompa pasc zdjal przewody od filtra paliwa a tam sucho prosze o pomoc
-
[B6 AVF] -Dymi na czarno nie ciągnie
wiem ale nie zajmuje sie tym na codzien takze 400zl nie bede placil
-
[B6 AVF] -Dymi na czarno nie ciągnie
mowie ze nie da zrobic bassing setting
-
[B6 AVF] -Dymi na czarno nie ciągnie
Mam vcds lite tam nie mozna zrobic bs auto znajomego powiedzeli mu gdzies w serwisie ze turbo do wymiany tem na zegarze byla 90c
-
[B6 AVF] -Dymi na czarno nie ciągnie
witam na prosbe kolegi z pasata b6 2001r wrzucam jego logi do sprawdzenia auto nie zbiera sie wogole dymi na czarno bledow nie bylo logi statyczne Grupy: 007,013,011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_45016.html Grupy: 001,003,004,001,003,004,001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_45017.html logi dynamiczne Grupy: 003,004,011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_45018.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_45019.html
-
[B6 AVF] Auto słabo ciagnie prosze o analizę logów
ok zalozony nowy n75 jest lepiej
-
[B6 AVF] Auto słabo ciagnie prosze o analizę logów
Zrobilem ci nowe logi dynamiczne zlapal notlauf i blad 17965 Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY Grupy: 001,003,004,001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44898.html rupy: 008,010,011,008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44899.html
-
[B6 AVF] Auto słabo ciagnie prosze o analizę logów
posiadam tylko vcds lite tam sie loguje 3 grupy na raz chyba tylko
-
[B6 AVF] Auto słabo ciagnie prosze o analizę logów
turbina czyszczona 1500km temu byla bledow brak
-
[B6 AVF] Auto słabo ciagnie prosze o analizę logów
temperatura na zegarze byla 90c
-
[B6 AVF] Auto słabo ciagnie prosze o analizę logów
witam prosze o pomoc logi statyczne http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44664.html http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44665.html http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44666.html dynamiczne Grupy: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44667.html http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44668.html z gory dziekuje za pomoc
-
[B6 AVF] Po odpaleniu -auto słabe
Witam prosze o analize logow auto slabo ciagnie po odpaleniu dopiero po przejechaniu kilkuset metrow jest normalnie statyczne Grupy: 001,003,011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_43424.html
-
[B6 AVF] Po odpaleniu -auto słabe
podpielem vaga bledow brak zrobilem logi statyczne http://img97.imageshack.us/i/logibl.jpg/
-
[B6 AVF] Po odpaleniu -auto słabe
witam mam problem po odpaleniu samochod nie chce przyspieszac tak jak trzeba slabo ciagnie od dolu dopiero po przejechaniu 300m nabiera mocy prosze o pomoc
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Ile u ciebie taka robota?
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
niestety nie mam warunków zeby zrobic to samodzielnie
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
dzwonilem do serwisu powiedzeli ze turbina puszcza olej i sie zapiekaja kierownice dodam ze nie dolewam oleju zaproponowali regeneracje turbo
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
czyscilem 2mc turbine w serwisie przejechalem moze 1000km problem powraca znowu wchodzi w trym awaryjny prosze o pomoc
-
[B6 BBK] Filtr paliwa-pytanie
wymieniali mi 3dni temu filtr paliwa i powietrza od tego momentu slabo ciagnie od 1000-2000obr co moze byc?
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Mi w Matczynie koło Lublina wzieli 300 zł. Przyjechałem do nich i zrobili mi to od ręki. Wszystko na moich oczach. Tutak link do nich http://allegro.pl/turbosprezarki-tdi-czyszczenie-lubelskie-i1378869335.html wlasnie u nich zrobilem koszt 350zl jak na razie super!
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
szukam kogos na czyszczenie turbiny w lublinie jaka cena? prosze o polecany warsztat