Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kylo5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kylo5

  1. dziekuje za pomoc wszystkim poinformuje jak bedzie cos jasniej jutro [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:04_________________________________________________panowie dzwonil mechanior u mowi ze nie ma pompy pod siedzeniem :disgust:chce zbiornik wyciagac
  2. mechanik dzwonil do mnie mowil ze dobry przekaznik i bezpiecznuk jest jaka tam pomka idze bo chce mi jakiegos chinola wstawic?
  3. czyli co sugerujesz?
  4. paliwko jest upiera sie przy pompce paliwa
  5. samochod zgasl podczas jazdy szarpalo i juz nie odpala zaprowadzony do warsztatu bledow pod vagiem brak :wallbash:mechanik powiedzal ze mogla pompa pasc zdjal przewody od filtra paliwa a tam sucho prosze o pomoc
  6. wiem ale nie zajmuje sie tym na codzien takze 400zl nie bede placil
  7. mowie ze nie da zrobic bassing setting
  8. Mam vcds lite tam nie mozna zrobic bs auto znajomego powiedzeli mu gdzies w serwisie ze turbo do wymiany tem na zegarze byla 90c
  9. witam na prosbe kolegi z pasata b6 2001r wrzucam jego logi do sprawdzenia auto nie zbiera sie wogole dymi na czarno bledow nie bylo logi statyczne Grupy: 007,013,011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_45016.html Grupy: 001,003,004,001,003,004,001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_45017.html logi dynamiczne Grupy: 003,004,011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_45018.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_45019.html
  10. Zrobilem ci nowe logi dynamiczne zlapal notlauf i blad 17965 Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY Grupy: 001,003,004,001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44898.html rupy: 008,010,011,008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44899.html
  11. posiadam tylko vcds lite tam sie loguje 3 grupy na raz chyba tylko
  12. turbina czyszczona 1500km temu byla bledow brak
  13. witam prosze o pomoc logi statyczne http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44664.html http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44665.html http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44666.html dynamiczne Grupy: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44667.html http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_44668.html z gory dziekuje za pomoc
  14. Witam prosze o analize logow auto slabo ciagnie po odpaleniu dopiero po przejechaniu kilkuset metrow jest normalnie statyczne Grupy: 001,003,011 - http://vaglog.rtnet.pl/danonek27_43424.html
  15. podpielem vaga bledow brak zrobilem logi statyczne http://img97.imageshack.us/i/logibl.jpg/
  16. witam mam problem po odpaleniu samochod nie chce przyspieszac tak jak trzeba slabo ciagnie od dolu dopiero po przejechaniu 300m nabiera mocy prosze o pomoc
  17. Ile u ciebie taka robota?
  18. niestety nie mam warunków zeby zrobic to samodzielnie
  19. dzwonilem do serwisu powiedzeli ze turbina puszcza olej i sie zapiekaja kierownice dodam ze nie dolewam oleju zaproponowali regeneracje turbo
  20. czyscilem 2mc turbine w serwisie przejechalem moze 1000km problem powraca znowu wchodzi w trym awaryjny prosze o pomoc
  21. wymieniali mi 3dni temu filtr paliwa i powietrza od tego momentu slabo ciagnie od 1000-2000obr co moze byc?
  22. Mi w Matczynie koło Lublina wzieli 300 zł. Przyjechałem do nich i zrobili mi to od ręki. Wszystko na moich oczach. Tutak link do nich http://allegro.pl/turbosprezarki-tdi-czyszczenie-lubelskie-i1378869335.html wlasnie u nich zrobilem koszt 350zl jak na razie super!
  23. szukam kogos na czyszczenie turbiny w lublinie jaka cena? prosze o polecany warsztat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.